مبل چستر پرنسس

توضیحات مبل چستر پرنسس

مبل چستر پرنسس یک مبل راحتی شرکتی زیبا می باشد که در نهایت دقت و ظرافت به مرحله ی ساخت رسیده است. این مجموعه در ترکیب رنگ دلخواه شما ساخته می گردد و شما این امکان را دارید تا آن ها را متناسب با رنگ پرده، سایر مبلمان، فرش و… هماهنگ کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های خنثی می باشد تا در صورت تعویض سایر اشیا با مغایرت اجزا مواجه نشوید.

این مبلمان 8 نفره بوده و شامل دو عدد کاناپه و دو عدد مبلمان تک نفره می باشد. برای هر عدد کاناپه دو عدد کوسن نیز تقدیم شما می‌شود که می توانید آن را متناسب با ترکیب رنگ دلخواه انتخاب کنید.

طراحی مبل چستر پرنسس گالری مبل سید کاشان بسیار خاص است و یک مبل چستر بسیار ویژه است که باعث می شود هر فرد محو زیبایی این مبل شود.

پایه ی مبل چستر پرنسس با فلز استیل است که مبل پرنسس را نیز در دسته ی مبل های پایه  استیل قرار می دهد که باعث دوام و ماندگاری بسیاری در این مبل می شود و استفاده از استیل در این مبل مدرن باعث شده است که دیگر نگران زنگ زدگی و یا آسیب پایه ها نباشید و کلاف مبل نیز از چوب روس می باشد. توجه داشته باشید چوب روس در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم می باشد. همچنین چوب روس بسیار رنگ پذیر می باشد و قدرت چسبندگی فوق العاده ای دارد.

پارچه ای که برای ساخت این مبل استفاده میشود از نوع مخمل است که یکی از پارجه های با خواب نسبتا کم است و حس آراستگی و نظم را به خانه القا می کند؛ پارچه مخمل جزو پارچه های اشرافی در گذشته محسوب می شوند.لازم به ذکر است انتخاب رنگ پارچه هم به سلیقه شما می باشد.

این  که به شیوه چستر طراحی شده است برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل چستر پرنسس می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید.

جنس پارچه:

پارچه مخمل

جنس کلاف:

چوب روس پایه استیل

نوع فوم:

فوم سرد

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.