مبل چستر

انواع مبل چستر

مبل چستر که مهم ترین و پرفروش ترین مبل سبک راحتی در جهان و سراسر ایران محسوب می شود. این مبلمان خود دارای دسته بندی های مختلف و معروفی همانند مبل چستر یونانی، مبل چستر فرانسوی، مبل چستر تخت شو و … است. در ادامه شما با توجه به سلیقه ی خود می توانید از انواع مختلف مبلمان تولید گالری مبلمان سید کاشان را مشاهده و در صورت علاقمندی از شرایط فروش اقساطی مبل گالری بهره مند گردید. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که سایر مبل راحتی را نیز به صورت اقساطی تهیه کنید برای دیدن سایر مبل های راحتی می توانید به صفحه ی فروش اقساطی مبل راحتی مراجعه نمائید.

مبل چستر چیست؟

مبل چستر یا در واقع مبل چستر فیلد (Chesterfeild) یک لغت انگلیسی است که این نام برای معروف ترین و محبوب ترین مبل ها استفاده می شود. مبل چستر از شاخه مبل های راحتی است. جذابیت این مبل به خاطر عوامل مختلفی است یکی از این عوامل این است که این مبل در زمانی که برای اولین بار در انگلستان تولید شد بسیار جلوتر از زمان خود بود و این سبب شده هنوز این مبلمان از بسیار جذاب است و همانند یک مبلی است که به تازگی تولید شده است و برای اولین بار است که به نمایش گذاشته می شود.

مبل چستر توسط یک لرد انگلیسی که صاحب یکی از مهم ترین قلعه ها در انگلستان در آن زمان است ساخته شد. با توجه به نفوذ این قلعه و لرد آن در انگلستان به مرور و در طی مسافرت های مختلف اشراف انگلیسی مورد توجه این اشراف قرار گرفت و به مرور جای خود را در سراسر انگلستان باز کرد.

به مرور زمان با توجه به زیبایی این مبل از انگلستان خارج و جای خود را در سراسر دنیا باز نمود و از آن به بعد هر کشوری مطابق با سلیقه ی خود شروع به تولید انواع مبل چستر نمود؛ دو تا از مهم ترین کشورهایی که به ساخت مبل چستر روی آوردن فرانسه و یونان بودن که امروزه شاهد فروش بسیار بالای دو مبل چستر فرانسوی و مبل چستر یونانی در سراسر جهان هستیم.

اگر بخواهیم مبل چستر را از لحاظ لغوی بررسی کنیم، در لغت نامه عبارت مبلی با دسته و پشتی پهن، ارتفاع کم و متمایل به عقب برخورد خواهیم کرد و از ویژگی هایی که در ادامه آن به چشم می آید که این مبل لمسه کاری شده است.

مبل چستر کلاسیک

مبل های چستر انواع مختلفی دارد یکی از محبوبترین انواع مبل های چستر، مبل چستر کلاسیک است. مبل چستر کلاسیک یکی از محبوبترین انواع مبل چستر است که دارای نقشه های کلاسیک و اصیل است و بسیاری از این انواع مبل چستر با نام های مختلف کشورهای تولیدکننده آن شهرت پیدا کرده اند. به طور مثال یکی از مبل های چستر کلاسیک که توانسته است بین مردم از گذشته و تا به الان به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کند، مبل چستر یونانی است.

مبل چستر یونانی جزو یکی از جذاب ترین و خاص ترین مبل های چستر کلاسیک در سراسر دنیا به شمار می رود. این مبل که اولین بار در کشور یونان به شیوه ای کمی متفاوت تر تولید شده است از همان سرآغاز مورد استقبال واقع شده است و به مرور زمان با تغییرات کم توانسته به بیشتر جذابیت در بین مبل های چستر کلاسیک دست پیدا کند.

مبل چستر مدرن

یکی دیگر از دسته های مهم مبل های چستر، مبل چستر مدرن است. مبل چستر مدرن برخلاف دسته مبل های چستر کلاسیک از طرح های بسیار متنوع، خلاقانه و بسیار مدرن به وجود آمده اند. مبل های چستر مدرن با به خاطر طراحی مدرن و خاص خود برای دکوراسیون های مدرن بسیار عالی و فوق العاده است و از طرفی به خاطر این که این مبل ها در دسته ی مبل های چستر قرار می گیرند برای منازل با دکوراسیون های کلاسیک و نئوکلاسیک نیز بسیار مناسب است.

مبل های چستر مدرن دارای تنوع بالایی هستند و دارای محبوبیت بسیاری بین مشتریان برخوردار است از محبوبترین مبل های چستر مدرن تولیدی گالری مبل سید می توان به مبل چستر مدرن پرنسس، مبل چستر مدرن کوروش و مبل چستر مدرن لئون اشاره کرد.

راهنمای خرید بهترین مبل چستر

مبل چستر یکی از زیباترین و چشم نوازترین مبلمان محسوب می شود و همچنین پرفروش ترین مبل نیز به شمار می رود. باتوجه به فروش بسیار بالای این مبل، سودجویان را وا داشته است تا محصول بی کیفیت تولید نموده پس باید این مبل را در هنگام خرید به نکات مختلف توجه نمود تا محصولی که خریداری می کنید باکیفیت و اصل باشد.

یکی از مواردی که در هنگام خرید مبلمان چسترفیلد باید دقت نمود، متریال آن است. متریال به معنی مصالح و هر آن چیزی که برای تولید یک وسیله به کار می رود؛ متریال در مبلمان در اصطلاح به تمام وسایل سازنده مبلمان گفته می شود نظیر چوب و فلزات، پارچه های بدنه و پشتی و فوم های کار گرفته شده در قسمت نشیمن و پشتی و سایر مواردی که در تولید یک مبل استفاده می شود. در حالت کلی متریال مهم در مبلمان به چوب و فلزات اسکلت و نما، فوم و پارچه های مبلی است.

بهترین چوب ها در ساحت مبلمان، چوب راش، چوب روس و چوب گردو است. چوب های راش معمولا در مناطق شمالی کشور و کشورهایی شمالی نظیر گرجستان و روسیه وارد می شود. چوب راش یکی از بهترین چوب ها در تولید مبلمان مخصوصا مبل های راحتی و مبلمان کلاسیک و سلطنتی می باشد.

یکی دیگر از چوب های عالی در تولید مبل راحتی سبک چستر، چوب روس است. چوب روس که جزو چوب های وارداتی به کشور از کشور روسیه علاوه بر رنگ سفید که رنگ پذیری بسیار بالا دارد و در مقایسه با سایر چوب ها در عین حال که ار لحاظ استحکام برابر است، وزن سبکتری دارد و چوب روس یکی از بهترین چوب ها در ساخت مبلمان چسترفیلد است.

در مورد فوم های مناسب برای مبل راحتی انواع فوم سرد و فوم ویژه و … است. این فوم ها علاوه بر دوام بالایی که به نسبت سایر فوم ها دارند وزن سبک تر و منعطف تر است. در هنگام خرید مبل راحتی بهتر است مبلمانی را خریداری کنید که از فوم های سرد و ویژه در آن استفاده شده است.

مراحل تولید مبل چستر

اولین گام در هنگام ساخت مبل های چستر، ساخت اسکلت مبل است. اسکلت مبل در واقع به قسمت چوب هایی است که در قسمت داخلی مبل استفاده می شود. اسکلت ها توسط نجاران حرفه ای ساخت می شوند. معمولا در ساخت اسکلت مبل از چوب هایی روس، راش و گردو که قبلا در این مورد صحبت کرده‌ایم. اسکلت مبل های چستر بسیار با دقت باید طراحی شده باشد زیرا این مبلمان از لحاظ زیبایی و طول عمر باید به نسبت سایر مبل های راحتی دوام و ماندگارتر باشد. همچنین بنابر تعریف مبل چستر که مبلی با پشتی کوتاه است باید در طراحی آن دقت بیشتر ی به خرج داده شود.

پس از ساخت اسکلت مبل چسترفیلد، چوب ها به قسمت رنگکاری می رود. در رنگکاری معمولا از رنگ های پلی یورتان و پلی استر استفاده می شود. دلیل این کار ضدآب شدن اسکلت است که در صورتی که مبل در مجاورت رطوبت قرار گرفت از بین نرود و مدت زمان زیادی ماندگار باشد.

پس از رنگکاری مبل های راحتی توسط فوم پر می شود تا زمانی که به میزانی برسد که استفاده کننده احساس راحتی بکند. بعد از انجام فوم کشی ها نوبت به سراغ پارچه کشی می رسد.مرحله ی آخر در طراحی مبل های چستر لمسه دوزی است، معمولا لمسه دوزی ها به روش های بر روی مبل دوخته می شود. بهترین روش برای ایجاد لمسه دوزی ها روی یک مبل لمسه دوزی مبل به روش دست دوز است. در دست دوزی و کار دست لمسه دوزی ها، ماندگاری لمسه های مبل چستر افزایش می یابد زیرا هم باید با دقت و ظرافت بالایی لمسه دوزی ها انجام پذیرد و هم دکمه هایی که قرار است استفاده شود باید مقاوم تر باشد تا حین لمسه کاری شکسته نشود.

خرید بی واسطه از تولیدی

مبل چستر به نسبت سایر مبل های راحتی دارای قیمت مبل بالاتری است و شیادان زیادی با تولید این مبل سعی دارند با فروش مبل چسترفیلد بی کیفیت به درآمد های بالا برسند به همین خاطر بهتر است مبل چستر را از تولیدی تهیه نمائید. مبل سید تنها یک گالری مبلمان و سرویس خواب نیست بلکه در واقع یک تولیدکننده بزرگ مبلمان و سرویس خواب در ایران است. شما با خرید بی واسطه‌ی مبل چستر در واقع علاوه بر این که می تواتید از قیمت بسیار پائین تر استفاده کنید و از تولیدی خریداری کنید، همچنین شما از بابت متریال به کار گرفته شده در این مبل خاطرتان جمع باشد و مطمئن باشید مبلی که خریداری کرده اید از متریال بسیار عالی در ساختش استفاده شده است. یکی از مهم ترین این ویژگی ها در گالری مبل سید کاشان این است که شما از سراسر ایران به راحتی می توانید مبل مد نظر خود را سفارش دهید و پس از خرید از ضمانت نامه 36 ماه ما بهره مند شوید.

حراج مبل چستر

یکی از مهم ترین ویژگی های گالری مبل سید کاشان، حراج های فوق العاده ی آن است. گالری مبل سید به خاطر حجم تولیدات بالای مبل های چستر و مبل های راحتی همواره در برابر افزایش قیمت ها منعطف بوده است و از افزایش قیمت های ناگهانی جلوگیری می کنند.

همچنین این گالری در ایام مختلف حراج های بسیار فوق العاده ای برای تمام ساکنان ایران در نظر می گیرد. در این جراج فوق العاده مبل های چستر که توسط مبل سید انجام می شود علاوه بر کاهش قیمت شما این امکان را خواهید داشت که در اقساط نسبتا بلندتر مبالغ خرید خود را بپردازید.

خرید مبل چستر ارزان قیمت

همان طور که گفتیم تولیدات گالری مبل سید کاشان بسیار بالا می باشد و این عامل سبب شده است افزایش ناگهانی قیمت متریال بر روی مبل های این گالری چندان تاثیر پذیر نیست. همچنین در به خاطر تولیدی بودن مبل سید شما می توانید منتظر حراج مبل های چستر نباشید و هر زمانی که اراده کنید مبل راحتی خود را به ارزان ترین قیمت نسبت به سایر گالری ها خریداری کنید.

خرید آنلاین و حضوری مبل چستر

یکی از ویژگی های گالری مبل سید این است که شما از سراسر ایران می توانید به راحتی از امکانات گالری استفاده کنید. شما می توانید مبل های چستر خود را به دو صورت حضوری و حتی آنلاین سفارش دهید و آن را در به منزل خود تحویل بگیرید.

همچنین شما این امکان را دارید که رنگ مبل از قبیل رنگ پارچه مبلی و یا رنگ های نما را انتخاب کنید و مطابق نظر خود و سلیقه ی خود مبل خود را سفارش دهید.

همچنین شما در هنگام دریافت مبل خود می توانید ضمانت نامه کتبی 36 ماه خود را تحویل بگیرید.

فروش اقساطی مبل چستر

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی مبل چستر است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی مبل راحتی گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.

همچنین پرداخت اقساط می تواند به صورت ماهانه و یا دو ماه یکبار باشد تا شما در پرداخت راحت تر باشید.

گالری مبل سید برای فرهنگیان عزیز نیز خدمات بسیاز ویژه ای در فروش اقساطی ارائه می نماید که شما می توانید با مراجعه به صفحه فروش اقساطی مبل فرهنگیان از شرایط ویژه اقساطی مبل برای فرهنگیان عزیز باخبر گردید.

همچنین بازنشستگان عزیز هم که قصد خرید مبلمان و یا تهیه جهیزیه برای فرزندان خود دارند می توانند از خدمات ویژه گالری مبل سید برای بازنشستگان بهره مند شوند برای آشنایی بیشتر با خدمات مبل سید برای بازنشستگان می توانید صفحه ویژه ی فروش اقساطی مبل بازنشستگان را مطالعه نمائید تا بهتر با این خدمات آشنا بشوید.

سوالات متداول

چرا قیمت بقیه گالری ها و فروشگاه ها به نسبت گالری مبل سید بیشتر است؟

گالری مبل سید یک تولیدکننده بزرگ مبلمان در ایران است، همچنین خرید از این گالری در واقع یعنی خرید بی واسطه از تولیدی

چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن مبل چستر مطمئن شویم؟

تمام محصولات گالری مبل سید باکیفیت هستند همچنین شما می توانید هنگام تحویل، ضمانت نامه کتبی مبل چستر خود را دریافت نمائید.

امکان خرید حضوری مبل چستر نیز وجود دارد؟

بله، شما کافی است به گالری مبل سید واقع در شهر کاشان مراجعه نمائید و مبل خود را به صورت خریداری کنید.

امکان انتخاب پارچه از انواع و رنگ های مختلف وجود دارد؟

بله، رنگ پارچه به انتخاب مشتری بوده و به صورت حضوری یا اینترنتی از روی پالت رنگ امکان انتخاب وجود دارد.

فروش اقساطی چگونه است؟

بدون پیش پرداخت، بدون سود و کامزد و بدون ضامن است

تحویل چک و تسویه در خرید اینترنتی چگونه است؟

بعد از تحویل مبل درب منزل، چک هارو تحویل راننده می دید.