فروش مبل اقساطی بازنشستگان

بازنشستگان یکی از مهم ترین بخش های هر جامعه ای محسوب می شوند که دارای درآمد کمتری نسبت به افراد شاغل و صاحبان کسب و کار هستند. در سراسر دنیا بازنشستگان دارای ارزش و احترام بالایی هستند و از خدمات ویژه ای نسبت به دیگر اقشار جامعه برخودار می شوند. گالری مبل سید در جهت قدردانی از بازنشستگان عزیز طرح خرید مبل اقساطی بازنشستگان را ایجاد کرده است.

طرح خرید مبلمان اقساطی بازنشستگان یکی طرح بلند مدت در جهت رفاه حال بازنشستگان عزیز می باشد، در این طرح گالری مبلمان سید در نظر دارد برای بازنشستگان علاوه بر امکان خرید اقساطی مبلمان این امکان را به وجود آورده است که در صورتی که شما قصد خرید نقدی از گالری را داشته باشید از تخفیف ویژه ی بازنشستگان استفاده نمایند.

فروش اقساطی مبلمان ویژه بازنشستگان

مبل سید نیز در جهت تکریم مقام بازنشستگان عزیز که والدین حقیقی جامعه محسوب می شوند یک طرح بسیار عالی برای این قشر زحمت کش و مهربان و دلسوز در نظر گرفته است، این طرح همان طرح فروش اقساطی مبلمان بازنشستگان را به وجود آورده است که مقداری از زحمت های این قشر را جبران نماید.

یکی از محورهای برنامه ریزی دولت ها در هر جامعه ی پیشرفته، طرح های ویژه برای بازنشستگان محسوب می شود. بازنشسته ها در هر جامعه ای مورد تفقد افراد جامعه واقع می شوند زیرا این مرحله یک مرحله ی بزرگ در زندگی هر فردی است به همین خاطر در کشورهای پیشرفته سعی در تکریم والدین حقیقی جامعه و اقتصاد یعنی بازنشسته ها دارند.

فروش اقساطی مبلمان ویژه بازنشستگان یک طرح بلند مدت برای تمام بازنشسته های عزیز است، در این طرح بازنشستگان می توانند بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به ضامن  و به صورت چکی مبلمان خود را تهیه کنید. این فروش به گونه ای است که بازنشستگان عزیز و مهربان بدون پرداخت هزینه های اضافی همچون سود و کارمزد مبلمان مد نظر خود را تهیه و این امکان را داشته باشید که هر کجا که از سرزمین عزیزمان ایران هستید درب منزل خود با کمترین هزینه دریافت نمایند.

شرایط خرید اقساطی مبلمان برای بازنشستگان

گالری مبلمان سید برای قدردانی از بازنشستگان عزیر طرح فروش اقساطی ویژه بازنشستگان را اجرا کرده است و بازنشستگان تامین اجتماعی و ارگان های دولتی و بازنشستگان نیروهای مسلح و دیگر بازنشستگان عزیز می توانند از این طرح بهرمند شود.

در فروش اقساطی ویژه بازنشستگان؛ شما می توانید مبلمان مورد نظر خود را با رنگ بندی دلخواه و با شرایط کاملاً اقساطی از گالری مبلمان سید سفارش بدهید تا درب منزل تحویل بگیرید. شرایط فروش ما برای خرید اقساطی توسط شما عزیزان بدون هیچ گونه پیش پرداخت انجام می شود یعنی از دم قسط، بدون یک ریال سود و کارمزد، بدون ضامن و وام بانکی و صرفاً از طریق پرداخت چک است.

شاید برایتان سوال باشد که این اقساط چند ماهه است و چگونه می شود پرداخت کرد؟
تعداد اقساط از ۱۲ الی ۲۰ ماهه و بستگی به مقدار خرید شما دارد و هر چقدر مبلغ فاکتور شما بیشتر باشد تعداد اقساط هم اضافه می شود. شما می توانید به تعداد اقساط، چک ماه به ماه و یا اینکه هر دو ماه یک بار چک بدهید
مثلاً برای خریدی که اقساط آن ۱۲ ماهه است می توانید ۱۲ چک ماه به ماه یا ۶ چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید.
البته اگر شما تمایل به خرید نقدی مبلمان دارید می توانید از ۱۰ درصد تخفیف ویژه خرید نقدی مبل سید بهره مند شوید.

سوالات متداول درباره فروش اقساطی بازنشستگان

شرایط خرید اقساطی برای بازنشستگان چگونه است؟

بدون پیش پرداخت، بدون سود و کامزد و بدون ضامن و فقط با پرداخت چک است.

برای خرید اقساطی نیاز به سفته یا ضامن است؟

خیر پرداخت صرفا از طریق چک صیاد است.

چه نوع چکی برای شما قابل قبول است؟

چک صیاد و قبل از ثبت سفارش استعلام چک گرفته می شود.

مدت اقساط چند ماهه است و نیاز به چند برگه چک داریم؟

قساط با توجه به مبلغ خرید از 12 الی 20 ماه می باشد، مثلا برای اقساط 12 ماهه می توانید، 12 چک ماه به ماه یا 6چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید.