ناهارخوری لهستانی

توضیحات ناهارخوری لهستانی

ناهارخوری لهستانی یک کار شرکتی زیبا و با کیفیت می باشد که با توجه طراحی ساده ولی در عین حال چشم نواز طراحی شده است. این میز ناهارخوری و صندلی ها بسیار جذاب بوده است و هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

میز ناهارخوری لهستانی یک کار بسیار کلاسیک است که اولین بار توسط لهستانی ها به این شیوه تولید شده است به همین خاطر است که نام این مدل ناهارخوری به اسم این کشور شناخته شده و مرسوم است. میزناهارخوری لهستانی یکی از معروفترین میزناهارخوری های جهان به شمار می رود.

این ناهارخوری در حالت 6 نفره طراحی شده است البته شما به راحتی این امکان را دارید بنا بر نیاز خود و تعداد نفرات دلخواه و مد نظر خویش این کار بادوام را سفارش دهید.

در اسکلت این کار چوب راش استفاده شده که از چوب های درجه یک و مرغوب هست. این چوب قابلیت رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم هست. رنگ چوب این مبل از رنگ پلی یورتان ترک استفاده می شود که بسیار با کیفیت است.

نشمین این مبل تماما چوبی است که چوب راش گرجستانی در طراحی صندلی این ناهارخوری کلاسیک بسیار جذاب است. میز ناهارخوری لهستانی به سبک کلاسیک لهستانی ساخته شده است.

این محصول بسیار زیبا و متفاوت طراحی شده است. این کالا دارای قابلیت انتخاب رنگ می باشد و شما این امکان را دارید تا این جز منزلتان را نیز با سایر اقلام خود هماهنگ سازی کنید. این محصول برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی ناهارخوری لهستانی می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید. همچنین برای مشاهده سایر میز ناهارخوری ها می توانید به فروش اقساطی میز ناهارخوری مراجعه نمائید.

جنس کلاف:

چوب راش

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.