مبل کلاسیک ویکتوریا

توضیحات مبل کلاسیک ویکتوریا

مبل ویکتوریا یک مبل کلاسیک و یک کار شرکتی زیبا و با کیفیت می باشد. این محصول از جنس چوب راش گرجستان ساخته شده است و از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است. این نوع چوب علاوه بر استحکام بالا، چسبندگی فوق العاده ای دارد و موجب می شود که قطعات مورد استفاده با نهایت استحکام در کنار هم قرار گیرند.

کاناپه مبل کلاسیک ویکتوریا تاج های ویژه ای ندارد و شکل و محل قرارگیری دسته ها زیبایی بسیار باشکوه و کلاسیکی به وجود می آورد. پایه های مبل کلاسیک ویکتوریا بسیار جذاب و منبت کاری دسته شده است که به مبل جلوه و نمای خاصی می دهد. دسته و پایه ی کاناپه ی سه نفره به سبک بسیار ویژه ای طراحی شده است که جلوه و زیبایی این مبل کلاسیک را صد چندان می کند.

علاوه بر این توجه داشته باشید که منبت کاری و نقوش موجود در دسته ها و قسمت پایینی مبل بسیار زیبا می باشد که چشم انداز مبل را بی نظیر می کند.

مبل کلاسیک ویکتوریا 9 نفره بوده و به صورت یک کاناپه 3 نفره، چهار عدد صندلی تک و دو عدد صندلی میزبان طراحی شده است و به همراه میز عسلی به شما تقدیم می گردد که طراحی مشترک و همسانی با مبل ها دارد.

نشیمن این کار با توجه به فنر کشی های اصولی، فوم پلی یورتان، بسیار راحت و آسوده است و در عین حال در گذر زمان برای این محصول، تغییر شکلی احساس نخواهید کرد.

دسته های مبل با دارا بودن نیم قوص جلوه ی لوکس تری به این کار می دهند و با وجود بلندی نسبی، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به آن قسمت نیز تکیه کنید.

جنس پارچه مخمل می باشد و انتخاب رنگ پارچه کاملا به سلیقه ی شما انجام می شود و شما این امکان را دارید تا بر اساس تم رنگی سایر اجزای منزلتان ترکیب رنگ هماهنگ و دلخواه خود را سفارش دهید.

این مبل با ظرافت و دقت تمام ساخته شده و برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با ضمانت نامه 36 ماهه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل ویکتوریا می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید.

جنس پارچه:

پارچه مخمل

جنس کلاف:

چوب راش گرجستان

نوع فوم:

فوم پلی یورتان

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.