مبل چستر یونانی پایه چوبی

توضیحات مبل چستر یونانی پایه چوبی

مبل چستر یونانی یک کار شرکتی زیبا می باشد که در نهایت دقت و ظرافت به مرحله ی ساخت رسیده است. این مجموعه در ترکیب رنگ دلخواه شما ساخته می گردد و شما این امکان را دارید تا آن ها را متناسب با رنگ پرده، سایر مبلمان، فرش و… هماهنگ کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های خنثی می باشد تا در صورت تعویض سایر اشیا با مغایرت اجزا مواجه نشوید.

این مبلمان 8 نفره بوده و شامل دو عدد کاناپه و دو عدد مبلمان تک نفره می باشد. برای هر عدد کاناپه دو عدد کوسن نیز تقدیم شما می‌شود که می توانید آن را متناسب با ترکیب رنگ دلخواه انتخاب کنید.

کاناپه سه نفره این کار بر خلاف مدل معمول چستر ها که دسته های استوانه ای دارند دارای دسته های نیم دایره به سمت بیرون بوده که با لمسه دوزی سراسری ای که دارد جلوه ی مبلمان را بیشتر کرده است.

قسمت پایینی مبلمان و پایه ها تا امتداد دسته های مبل چوب به کار رفته است و نمای طرفین کاناپه را بسیار بیشتر نموده است. نشیمن مبل از جنس فوم سرد و دو تکه بوده و تکیه گاه آن دارای لمسه دوزی تماما دستی می باشد و صندلی های تک دو رو لمسه هستند.

پایه ی مبل چستر یونانی چوب روس است و کلاف مبل نیز از همین چوب می باشد. توجه داشته باشید چوب روس در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم می باشد. همچنین چوب روس بسیار رنگ پذیر می باشد و قدرت چسبندگی فوق العاده ای دارد.

پارچه ای که برای ساخت این مبل استفاده میشود از نوع مسکو است که یکی از پارجه های با خواب نسبتا کم است و حس آراستگی و نظم را به خانه القا می کند.لازم به ذکر است انتخاب رنگ پارچه هم به سلیقه شما می باشد.

این مبل راحتی که به شیوه چستر  طراحی شده است برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل چستر یونانی پایه چوبی می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید. همچنین برای مشاهده سایر مبلمان چستر و آشنایی با شرایط مبل چستر می توانید مبل چستر را مطالعه کنید.

جنس پارچه:

پارچه مسکو

جنس کلاف:

چوب روس

نوع فوم:

فوم سرد

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.