مبل چستر کوروش

توضیحات مبل چستر کوروش

مبل چستر کوروش یک مبل راحتی به سبک مبل چستر است که در نهایت دقت و ظرافت به مرحله ی ساخت رسیده است. این مجموعه در ترکیب رنگ دلخواه شما ساخته می گردد و شما این امکان را دارید تا آن ها را متناسب با رنگ پرده، سایر مبلمان، فرش و… هماهنگ کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های خنثی می باشد تا در صورت تعویض سایر اشیا با مغایرت اجزا مواجه نشوید.

این مبلمان 8 نفره بوده و شامل دو عدد کاناپه سه نفره و دو عدد مبلمان تک نفره می باشد. این مبل چستر تلفیقی از لمسه دوزی با دکمه و شیار است که جلوه ای خاص و بی نظیری به مبل چستر کوروش می بخشد.

کاناپه سه نفره این کار بر خلاف مدل معمول چستر ها که دسته های استوانه ای دارند دارای دسته های نیم دایره به سمت بیرون بوده که با لمسه دوزی سراسری ای که دارد جلوه ی مبلمان را بیشتر کرده است.

قسمت پایینی مبلمان و پایه ها تا امتداد دسته های مبل چوب به کار رفته است و نمای طرفین کاناپه را بسیار بیشتر نموده است. نشیمن مبل از جنس فوم سرد و دو تکه بوده و تکیه گاه آن دارای لمسه دوزی تماما دستی می باشد.

پایه ی مبل چستر کوروش از جنس چوب راش است و کلاف مبل نیز از جنس چوب روس می باشد. توجه داشته باشید چوب روس و چوب راش در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم می باشند و حشراتی همچون موریانه توانایی خوردن این چوب ها را ندارند. همچنین چوب روس و چوب راش بسیار رنگ پذیر می باشد و قدرت چسبندگی فوق العاده ای دارد.

پارچه ای که برای ساخت این مبل استفاده میشود از نوع پتینه مخمل است که یکی از پارجه های با خواب نسبتا کم و بسیار جذاب و خاص است و حس آراستگی و نظم را به خانه القا می کند.لازم به ذکر است انتخاب رنگ پارچه هم به سلیقه شما می باشد.

این مبل راحتی که به شیوه چستر  طراحی شده است برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل چستر کوروش می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید. همچنین برای مشاهده سایر مبل های چستر و راحتی به مبل راحتی مراجعه نمائید.

جنس پارچه:

پارچه مسکو

جنس کلاف:

چوب روس

نوع فوم:

فوم سرد

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.