مبل چستر کاوالی

توضیحات مبل چستر کاوالی

مبل چستر کاوالی یک مبل راحتی شرکتی زیبا می باشد که در نهایت دقت و ظرافت به مرحله ی ساخت رسیده است. این مجموعه در ترکیب رنگ دلخواه شما ساخته می گردد و شما این امکان را دارید تا آن ها را متناسب با رنگ پرده، سایر مبلمان، فرش و… هماهنگ کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های خنثی می باشد تا در صورت تعویض سایر اشیا با مغایرت اجزا مواجه نشوید.

این مبلمان 8 نفره بوده و شامل دو عدد کاناپه و دو عدد مبلمان تک نفره می باشد. برای هر عدد کاناپه دو عدد کوسن نیز تقدیم شما می‌شود که می توانید آن را متناسب با ترکیب رنگ دلخواه انتخاب کنید.

طراحی مبل چستر کاوالی گالری مبل سید کاشان بسیار خاص است و یک مبل چستر بسیار ویژه است که باعث می شود هر فرد محو زیبایی این مبل شود.

طراحی مدرن و ویژه کاناپه مبل چستر کاوالی سبب شده است این مبل مدرن جزو یکی از جذاب ترین مبل های مدرن گالری مبل سید به شمار رود. کلاف این مبل از جنس چوب روس می باشد. توجه داشته باشید چوب روس در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم می باشد. همچنین چوب روس بسیار رنگ پذیر می باشد و قدرت چسبندگی فوق العاده ای دارد.

پارچه ای که برای ساخت این مبل استفاده میشود از نوع هانزو است که یکی از پارجه های با خواب نسبتا کم است و حس آراستگی و نظم را به خانه القا می کند؛ پارچه هانزو جزو بسیار محبوب و فوق العاده برای مبل های راحتی به شمار می رود. لازم به ذکر است انتخاب رنگ پارچه هم به سلیقه شما می باشد.

فوم به کار رفته در قسمت پشتی و نشمین این مبل راحتی چستر فوم پلی یورتان است که از بهترین فوم های موجود در صنعت مبلمان به شمار می رود. این فوم با طول عمر بسیار بالا و انعطاف بسیار فوق العاده یکی پشتی و نشمین بسیار فوق العاده را به وجود آورده است.

این مبل چستر بسیار جذاب برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل چستر کاوالی می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید.

جنس پارچه:

پارچه هانزو

جنس کلاف:

چوب روس

نوع فوم:

فوم پلی یورتان

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.