مبل چستر انگلیسی با پایه استیل

توضیحات مبل چستر انگلیسی پایه استیل

مبل چستر انگلیسی یک کار شرکتی زیبا می باشد که در نهایت دقت و ظرافت به مرحله ی ساخت رسیده است. این مجموعه در ترکیب رنگ دلخواه شما ساخته می گردد و شما این امکان را دارید تا آن ها را متناسب با رنگ پرده، سایر مبلمان، فرش و… هماهنگ کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های خنثی می باشد تا در صورت تعویض سایر اشیا با مغایرت اجزا مواجه نشوید.

این مبلمان 8 نفره بوده و شامل دو عدد کاناپه و دو عدد مبلمان تک نفره می باشد. برای هر عدد کاناپه دو عدد کوسن نیز تقدیم شما می‌شود که می توانید آن را متناسب با ترکیب رنگ دلخواه انتخاب کنید.

کاناپه بسیار زیبا و جذاب این مبل چستر انگلیسی از هر دو طرف لمسه دوزی شده است که این مبل اصیل را بسیار جذاب و خاص می نماید.

طراحی مبل چستر انگلیسی گالری مبل سید کاشان بر اساس طراحی کلاسیک و واقعی از اولین مبل چستر های ساخته شده در انگلستان و بریتانیا است که همین عامل سبب شده است این مبل یک شاهکار کلاسیک و جذاب در دنیای امروزه باشد که با گذشت زمان همچنان اصالت اولیه خود را حفظ نموده است. نشیمن مبل از جنس فوم سرد و دو تکه بوده و تکیه گاه آن دارای لمسه دوزی تماما دستی می باشد و صندلی های تک دو رو لمسه هستند.

پایه ی مبل چستر انگلیسی با فلز استیل است که مبل چستر انگلیسی را نیز در دسته ی مبل های پایه  استیل قرار می دهد که باعث دوام و ماندگاری بسیاری در این مبل می شود و استفاده از استیل در این مبل چستر باعث شده است که دیگر نگران زنگ زدگی و یا آسیب پایه ها نباشید و کلاف مبل نیز از چوب روس می باشد. توجه داشته باشید چوب روس در برابر حشرات چوبخوار بسیار مقاوم می باشد. همچنین چوب روس بسیار رنگ پذیر می باشد و قدرت چسبندگی فوق العاده ای دارد.

پارچه ای که برای ساخت این مبل استفاده میشود از نوع مخمل پتینه است که یکی از پارجه های با خواب نسبتا کم است و حس آراستگی و نظم را به خانه القا می کند؛ پارچه مخمل جزو پارچه های اشرافی در گذشته محسوب می شوند.لازم به ذکر است انتخاب رنگ پارچه هم به سلیقه شما می باشد.

این مبل راحتی که به شیوه چستر طراحی شده است برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل چستر اتگلیسی می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید.

جنس پارچه:

پارچه مخمل پتینه

جنس کلاف:

چوب روس پایه استیل

نوع فوم:

فوم سرد

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.