10 مبل برتر قرن

مبل چستر یونانی یک مبل چستر راحتی

خرید مبلمان و سرویس خواب یک کار نسبتا دشوار محسوب می شود زیرا تنوع مبلمان بسیار بالا است و انتخاب این که کدام مبل برای منزل و یا دفاتر اداری و مناسب تر است نیاز به دقت کردن می باشد. در این مقاله ما در گالری مبلمان سید کاشان سعی داریم با معرفی 10 تا از بهترین مبلمان قرن را برای شما معرفی نمائیم که به راحتی بتوانید مبلمان خود را انتخاب کنید. در این مقاله ما علاوه بر بررسی فنی مبلمان معرفی شده از میزان علاقمندی و استقبال مردمی به خرید هر کدام از این مبلمان اشاره نیز می نمائیم.

گالری مبلمان سید یک برند مطرح تولید مبل و سرویس خواب می باشد، این برند در شهرستان کاشان واقع شده است و مطرح ترین گالری مبل کاشان است. ما در گالری مبلمان سید همواره تلاشمان بر این بوده است که علاوه بر تولید مبلمان درجه یک، رفاه حالی هموطنان عزیزمان را در نظر گرفته ایم به همین خاطر طرح فروش قسطی مبل و سرویس خواب بدون پیش پرداخت را در نظر گرفته ایم. از ویژگی های دیگر ما ضمانت نامه کتبی 36 ماه و حق انتخاب رنگ مبل خریداری است.

مبل راحتی صدفی پرفروش ترین مبل قرن

اگر بخواهیم یک لقب برای این مبل مشخص کنیم قطعا لقب پرفروش ترین مبل قرن را به این مبل جذاب خواهد رسید. استقبال عمومی از این مبل بسیار بیشتر از حد تصور است که واقعا شایسته این مبل بوده است. عامل فروش بسیار بالا و محبوبیت عمومی این مبل در بین سایر مبلمان به زیبایی ظاهری و همچنان متریال فوق العاده این مبل است. در ادامه ما ویژگی های این مبل را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های ظاهری مبل صدفی

طراحی ظاهری این مبل راحتی بر اساس اصول طراحی مدرن مبلمان است که این مبل را حتی برای منازلی که دارای متراژ پائین تر هم می باشد قابل استفاده و جذاب نیز می نمایید. این مبل =به صورت 8 نفره طراحی و تولید می شود که شامل دو عدد کاناپه ی سه نفره و دارای دو عدد صندلی تکی که از شکل ظاهری صدف ها بر گرفته شده است.

در طراحی ظاهری این مبل در کاناپه ها قوسی در طول آن طراحی شده است که به شما این امکان را می دهد که شما بتوانید این مبل را به شیوه یک دایره بچنید. قوسی که در کاناپه های سه نفره طراحی شده بسیار زیاد نیست که شما وادار به طراحی کاملا گرد کند؛ این قوس ها به گونه ای در بدنه ایجاد شده است که اگر شما تمایل داشته باشید این مبل را می توانید هم به شکل یک نیم دایره چینش کنید.

یکی دیگر از ویژگی های این مبل در طراحی استفاده از لمسه دوزی های است که در بدنه ی کاناپه های این مبل به کار گرفته شده است که این مبل را بی نهایت جذابتر از قبل کرده است.

مبل صدفی هشت نفره
مبل صدفی

متریال مبل صدفی

در ساخت این مبل جذاب از متریال بسیار عالی استفاده شده است. اسکلت پرفروش ترین مبل قرن از جنس روس است، چوب روس یکی از چوب های بسیار باکیفیت وارداتی در صنعت مبلمان است این چوب در برابر حشرات چوبخواری نظیر موریانه ها ذاتا مقاوم هست و موریانه ها تمایل آنچنانی به خوردن این چوب ها ندارند ولی مقاومت در برابر این حشرات از افزودنی های خاص ضد چوبخوار استفاده می شود.

یکی دیگر از متریال به کار گرفته در این مبل، فوم سرد است، فوم سرد یکی از بهترین فوم ها در ساخت مبلمان محسوب می شود. پارچه ی این مبل از جنس پارچه مخمل است و در آخر پایه های استیل مرغوب با کیفیت در این مبل استفاده شده است که دغدغه زنگ زدگی و خراب شدن را نداشته باشید.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر می توانید به پرفروش ترین مبل قرن مراجعه نمائید.

مبل چستر یونانی محبوب ترین مبل چستر

محبوب ترین مبل چستر چیزی جز مبلمان چستر یونانی نمی باشد، این مبل چستر به دو شیوه ی پایه چوبی و پایه استیل قابل سفارش است. تفاوت مبل چستر یونانی پایه چوبی و مبل چستر یونانی پایه استیل در طراحی پایه های آن است که به همین خاطر ما این دو مبل را به صورت یک جا بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های ظاهری مبل چستر یونانی

طراحی این مبلمان به شکل 8 نفره به شکل دو عدد کاناپه سه نفره و دو عدد صندلی تک می باشد و برای هر عدد کاناپه دو عدد کوسن نیز تعبیه شده است. کاناپه سه نفره این کار بر خلاف شوه های مرسوم در طراحی مبلمان سبک چسترفیلد که دسته های استوانه ای دارند دارای دسته های نیم دایره به سمت بیرون بوده که با لمسه دوزی سراسری ای که دارد جلوه ی مبلمان را بیشتر کرده است.

مبل چستر یونانی پایه استیل

متریال مبل چستر یونانی

در ساخت این سری مبلمان چستر جذاب از متریال بسیار عالی استفاده شده است. اسکلت محبوب ترین مبل چستر از جنس روس است که به این چوب هم همانند مبل صدفی  افزودنی های خاص ضد چوبخوار استفاده شده است. یکی دیگر از متریال به کار گرفته در این مبل، فوم سرد است. پارچه ی این مبل از جنس پارچه مسکو است که یکی از پارجه های با خواب نسبتا کم است و حس آراستگی و نظم را به خانه القا می کند. و در آخر پایه های استیل مرغوب با کیفیت در این مبل استفاده شده است که دغدغه زنگ زدگی و خراب شدن را در مدل مبل چستر یونانی پایه استیل از بین می برد و در مدل مبل چستر یونانی پایه چوبی جنس چوب پایه به گونه ای مقاوم شده است که از خراب نشود.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این دو مبل می توانید به مطالب مبل چستر یونانی پایه استیل و یا مبل چستر یونانی پایه چوبی مراجعه نمائید.

مبل چستر آدرینا مبل برتر قرن در عین سادگی

سومین مبل از 10 مبل برتر قرن مبل چستر آدرینا یکی از مبلمان چستر و زیبا است که علاوه بر جذابیت بالایی که دارد به راحتی می توان این مبل را نه تنها برای منازل بلکه برای دفاتر اداری و کاری نیز از این مدل مبل چستر بهره برد. مبل آدرینا به راحتی برای تمام فضاهای اسپرت و کلاسیک قابل استفاده خواهد بود و برای افراد بسیار چشم نواز می باشد.

مبل راحتی آدرینا

ویژگی های مبل چستر آدرینا

این مبل چستر بسیار جذاب به صورت 8 نفره به شکل دو عدد کاناپه سه نفره و دو عدد صندلی تک می باشد که همراه با میز و عسلی هایی با کار دست قابل سفارش است. متریال به کار گرفته شده همانند دیگر مبل های تا به الان نام برده شده است یعنی اسکلت درونی این مبل برتر از جنس چوب روس و فوم به کار گرفته شده در بدنه و پشتی از جنس فوم روس است. پارچه ای که برای این مبل برتر به کار گرفته شده است از جنس هانزو است که این پارچه باعث می شود شکل ظاهری مبل شبیه به مبلمان چرم باشد، ویژگی مثبت پارچه هانزو به نسبت چرم نگهداری راحت تر آن است.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این چستر جذاب می توانید به مطالب مبل چستر آدرینا مراجعه نمائید.

مبل کتیبه مبلی کلاسیک و نقره کوب

چهارمین مبل برتر و پرطرفدار مبل کلاسیک کتیبه است، این مبل در بین مبل های کلاسیک بسیار جذاب و دوست داشتنی است و مورد استقبال بسیاری واقع شده است و با طراحی جذاب و دلربای خود باعث می شود چشم انسان را درگیر نقش ها و نوع طراحی این مبل زیبا کند و حواس افراد را تنها معطوف به خود بکند.

مبل کتیبه به صورت 9 نفره به صورت یک کاناپه 3 نفره و چهار صندلی تک نفره و دو عدد صندلی میزبان همراه با میز و عسلی های جذاب طراحی شده است. جذابیت مبل کتیبه که آن را به یک مبل شاهانه تبدیل کرده است از طراحی ظاهر کاناپه نشعت می گیرد همچنین برای جذابیت بیشتر در این مبل از ورقه های نقره نیز استفاده شده است که باعث جذابیت دو چندان این مبل شده است.

مبل کلاسیک کتیبه

ویژگی های مبل کلاسیک کتیبه

چوب به کار رفته در مبل کلاسیک کتیبه راش است که همانند چوب روس از وارداتی است و موریانه ها کمترین تمایل را به خوردن این چوب دارند منبت کاری های روی تاج، دسته ها، پایه ها و پایین این مبل بسیار زیبا و به صورت کاملا قرینه می باشد. در نشیمن و تنه این مبل از فوم سرد استفاده شده است و جنس پارچه به کار گرفته شده در این مبل از نوع شانل ترک است که یک پارچه فوق العاده می باشد.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل کلاسیک شاهانه جذاب می توانید به مطالب مبل کلاسیک نقره کوب کتیبه مراجعه نمائید.

مبل چستر فرانسوی

اگر بخواهیم به صورت کلی مبلمان چستر را بررسی کنیم یکی از زیباترین و بهترین مبل های چستر، مبل چستر فرانسوی است و جایگاه این مبل به جرات می توان گفت بعد از مبل چستر یونانی پرفروش ترین مبل چستر در تاریخ محسوب می شود پس لزوما جزو 10 مبل برتر قرن قرار می گیرد البته که جدیدا بعضی از مبل ها در فروش این شاهکار را پشت سر گذاشته اند آن هم به خاطر اضافه شدن امکانات دیگری نظیر شارژدار شدن و یا اضافه شدن قابلیت تخت شو و یا همان مکانیزه ای بودن همانند مبلی که بر اساس همین مبل طراحی شده است و به خاطر تخت شو بودن پدر خود را پشت سر در فروش گذاشته است ولی اگر از بعد کلاسیکی حساب کنیم بدون شک این مبل اصلی ترین رقیب مبل چستر یونانی محسوب می شود.

مبل چستر فرانسوی یک مبل چستر راحتی

ویژگی های مبل چستر فرانسوی

طراحی این شاهکار 7 نفره است و شامل 1 عدد کاناپه 3 نفره و 1 عدد کاناپه 2 نفره و 2 عدد صندلی تک است که جذابیت این مبل را بسیار بیشتر از تمام مبل های چستر کرده است. شکل دسته ها فرم صندلی های تک اگر زبان داشتند به ما می گفتند که شما در حال مشاهده یک مبل شاهکار فاخر در تولید مبل را مشاهده می کنید. متریال این اثر هنری چوب روس، فوم سرد و پارچه هانزو است.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل راحتی چستر جذاب می توانید به مطالب مبل چستر فرانسوی مراجعه نمائید.

مبل چستر تخت شو ایفل

یکی از فوق العاده ترین و زیباترین مبلمان سبک چستر، مبل چستر تخت شو ایفل است. این مبل یکی از بهترین و زیباترین مبلمان تخت شو و مکانیزه حال حاضر است. مبل های فوتون یا همان مبل های تخت شو یکی از بهترین مبلمان چه برای ادارات و چه منازل افراد مجرد و حتی زوج هایی که فعلا قصد خرید سرویس خواب را ندارند است. فوتون ها یکی از جالب ترین و جذابترین مبل های راحتی محسوب می شوند از طرفی مبل های سبک چستر نیز یک از محبوب ترین مبلمان سبک راحتی است که این دو اتفاق باعث شده مبل ایفل یکی از فوق العاده ترین و جذاب ترین مبلمان موجود در گالری مبل سید کاشان شود.

مبل چستر چیست

ویژگی های مبل چستر مکانیزه تخت شو ایفل

طراحی این مبل مکانیزه به صورت 10 نفره شامل دو عدد کاناپه 4 نفره که این کاناپه ها تبدیل به تخت می شوند و دو عدد صندلی تک است. طراحی این مبل برگرفته از مبل چستر فرانسوی است؛ یعنی اگر شما مبل ایفل را تهیه نمائید در واقع نه تنها یک مبل چستر به سبک چستر فرانسوی خریداری کرده اید بلکه به خاطر طراحی مکانیزه ی آن شما همزمان دو عدد سرویس خواب را نیز به منزل خود راه داده اید.

متریال به کار گرفته شده در مبل ایفل فوم سرد که ماندگاری بالایی حتی برای خوابیدن و چوب روس برای سبک بیشتر و استحکام فوق العاده آن برای مکانیزه شدن و همچنین استفاده از پارچه ی هانزو برای جذابیت شبه چرم مانند این پارچه باعث شده این مبل یک کار شاهکار محسوب شود.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل چستر فوتون جذاب می توانید به مطالب مبل چستر تخت شو ایفل مراجعه نمائید.

مبل رها مبل سلطنتی و باشکوه

اگر بخواهیم در لیست 10 مبل برتر قرن تنها یک مبل سلطنتی قرار بدهیم تنها مبل رها می تواند در این لیست قرار بگیرید، مبل رها یکی از پرفروش ترین مبل های سلطنتی محسوب می شود. این مبل جذاب یکی از چندین مبل سلطنتی زیبا و پرطرفدار است مخصوصا منبت کاری تاج کاناپه که جذابیت فوق العاده ای به این مبل بخشیده است.

مبل سلطنتی رها

مهم ترین بخش این مبل در متریال آن نهفته است جایی که ما همانند مبل نقره کوب کتیبه از چوب راش و فوم سرد در بدنه استفاده کرده ایم که دوام و ماندگاری و جذابیت این مبل را بیشتر کرده باشد، پارچه ای که برای این مبل در نظر گرفته شده است نیز از پارچه ی شانل می باشد که دوام و پارگی را به صفر برساند تا این مبل به یک مبل ماندگار برای خریداران عزیز بشود.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل سلطنتی باشکوه می توانید به مطالب مبل رها مراجعه نمائید.

مبل چستر آراد

یکی از فوق العاده ترین مبل های چستر را اگر بخواهیم نام ببریم قطعا نام مبل چستر آراد در بین آن ها می درخشد. طراحی این مبل براساس طراحی چستر قایقی است. چستر قایقی یکی از طرح بسیار جذاب در بین تمام طرح های مبل چستر است. طرح قایقی شکل مبل چستر آراد باعث شده این مبل در بین سایر مبلمان چسترفیلدی که توسط گالری مبل سید طراحی و عرضه می شود تک و بی رقیب باشد و با توجه به ویژگی خاصی دیگری که از آن در ادامه نام خواهیم برد این مبل چستر اصلی ترین رقیب مبل چستر یونانی در زمینه فروش است. البته که طبق پیش بینی ها مبل چستر آراد به زودی پرفروش ترین مبل چستر و حتی پرفروش ترین مبل قرن خواهد شد. مهم ترین و مزیت بزرگ این مبل با سایر مبلمان سبک چستر دارد این است که این مبل دارای شارژ است و گاها به مبل شارژدار نیز این مبل شناخته می شود.

مبل راحتی آراد
مبل آراد

ویژگی های مبل چستر شارژدار آراد

می دانیم امروزه گوشی های هوشمند یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین وسایل محسوب می شود با توجه به این مورد که هر موبایل نیاز به شارژ شدن دارد، گالری مبل سید تصمیم گرفت در جدیدترین طراحی مبل چستر خود سوکت برای شارژ نمودن تلفن همراه برای فرد باشد تا زمانی که در حال استراحت روی مبل خود است بتواند در صورت نیاز تلفن خود را نیز شارژ نماید و این ویژگی بسیار در فروش و محبوبیت این مبل تاثیر داشته است و پیش بینی می شود که مبل شارژدار آراد مبل پرفروش سال های بعد باشد. متریال های این کار از جنس چوب روس و فوم سرد است و برای جذابیت بالاتر از پارچه مخمل در آن استفاده شده است.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل فوق العاده و خاص می توانید به مطالب مبل چستر شارژدار آراد مراجعه نمائید.

مبل کلاسیک نقشینه مبل نقره کوب

یک مبل شاهکار و شاهانه نقره کوب دیگر که بدون شک جایگاه محکمی در بین 10 مبل برتر قرن دارد مبل کلاسیک نقره کوب نقشینه است. این مبل که علاوه بر جذابیت های بالایی که دارد باتوجه به نوع طراحی خود از ورقه های نقره در بدنه ی آن استفاده شده است که این مبل را به یک شاهکار هنری و شاهانه تبدیل نماید و منبت کارهای فوق العاده ی که در روی دسته ها و تاج ها به کار رفته است بسیار این مبل را جذاب تر از قبل نموده است. این مبل که به صورت 9 نفره بوده و به صورت یک کاناپه 3 نفره، چهار عدد صندلی تک و دو عدد صندلی میزبان طراحی شده است و به همراه میز عسلی که قابل تهیه است و شما صاحب یک مبل حیرت برانگیز شوید.

فروش اقساطی مبل کلاسیک نقشینه

این مبل با بهترین متریال در صنعت مبلمان تولید می شود یعنی چوب راش و پارچه ی شانل ترک که بسیار لایق چنین اثر هنری است. در بدنه هم از بهترین فوم حال حاضر برای خلق این جذاب استفاده شده است یعنی فوم سرد.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل کلاسیک شاهانه جذاب می توانید به مطالب مبل کلاسیک نقره کوب نقشینه مراجعه نمائید.

مبل تخت شو هرمس

یکی دیگر از 10 مبل برتر قرن مبل تخت شو و مکانیزه هرمس است. مبل فوتون هرمس یکی از جذاب ترین، شیک ترین و خاص ترین آثار مبل تخت شو و مکانیزه محسوب می شود. طراحی جذاب این مبل باعث شده است این مبل جزو بهترین مبلمان تخت شو محسوب شود و متریال این یک اثر فوق العاده خلق کرده است. طراحی این مبل به صورت 8 نفره است و که به صورت دو عدد کاناپه 3 نفره و دو عدد صندلی تک طراحی شده است که کاناپه های این مبل با حرکت رو به عقب تبدیل به تخت خواب خواهد شد.

مبل تخت شو مکانیزمی هرمس

متریال کار شده در اسکلت این مبل از چوب روس برای استحکام استفاده شده؛ همچنین برای نمای این مبل از جنس چوب راش استفاده شده است که این مبل را بسیار جذاب می کند در بدنه این کار از فوم سرد استفاده شده است که خاطر شما از بابت خراب شدن راحت شود و در آخر مهم ترین تغییر این مبل با تمام مبل های نام برده شده استفاده از یکی از بهترین پارچه ها یعنی پارچه باروس  است که این پارچه فوق العاده که جزو مرغوب ترین پارچه ها در سطح جهان است استفاده شده است که خاطر شما از هرگونه آسیب راحت بشود.

جهت مشاهده بیشتر تصاویر این مبل تخت شو شاهکار جذاب و ماندگار می توانید به مطالب مبل تخت شو و مکانیزه هرمس مراجعه نمائید.

گالری مبل سید یک طراح و تولیدکننده بزرگ در زمینه مبلمان و سرویس خواب است، این گالری برای افراد جامعه طرح فروش قسطی مبل را در نظر گرفته است تا آن ها بتوانند به راحتی مبل و سرویس خواب خود را تهیه کنند همچنین فرهنگیان شاغل و بازنشسته می توانند از طرح فروش اقساطی مبل فرهنگیان با بهترین شرایط مبل و سرویس خواب خود را تهیه نمائید.

همچنین طرح فوق العاده مبل اقساطی بازنشستگان برای رفاه بازنشستگان عزیز برای تمام بازنشستگان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و کارمندان دولتی در نظر گرفته شده است که این عزیزان به راحتی بتوانند از محصولات گالری با بهترین شرایط چه برای خود و چه تهیه جهیزیه عروس اقدام کنند و دیگر نگران هزینه ها نباشند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.