نقد و بررسی مبل کلاسیک گلایول

مبل کلاسیک گلایول

انسان همواره در تلاش است در کنار نوآوری ها و به روز شدن وسایل زندگی اصالت خود را حفظ کند، یکی از این اقدامات انسان خرید مبل کلاسیک است. مبل کلاسیک یکی از مبل های شاهکار و جذاب در سال های اخیر است. یکی از محبوبترین و پرفروش ترین مبل های کلاسیک، مبل کلاسیک گلایول است. ما در این مقاله سعی داریم به نقد و بررسی مبل کلاسیک گلایول تولید شده توسط گالری مبل سید کاشان بپردازیم و بررسی کنیم چه عواملی باعث محبوبیت و فروش بسیار زیاد این مبل شده است.

محبوبیت مبل کلاسیک گلایول از همان ابتدا بی سابقه بوده است

گالری مبلمان سید کاشان یکی از تولیدکنندگان مبلمان و سرویس خواب در ایران است که همواره تلاش نموده است برترین مبلمان و سرویس خواب در ایران را تولید و به صورت بی واسطه به فروش برساند. یکی از مبلمان تولیدی این مجموعه مبل کلاسیک گلایول است که انتخاب نام این مبل بر اساس نظرسنجی در صفحه اینستاگرام این مجموعه انتخاب شده است.

محبوبیت این مبل تنها شامل خرید بالای این مبل نبوده است بلکه از همان ابتدا و انتخاب اسم بسیار مورد توجه قرار گرفت و اسمای مختلفی ارسال شد و در طی یک نظرسنجی نام این مبل مطابق با سلیقه اکثریت گلایول گذاشته شد. اما این مبل به دلایل مختلفی که تعدادی از آن را برمی شماریم به محبوبیت رسیده است.

مبل کلاسیک گلایول

خصوصیات ظاهری مبل کلاسیک گلایول

مبل کلاسیک از مبل های کلاسیک بسیار جذاب از لحاظ ظاهری است و ویژگی هایی مختلف ظاهری این مبل کلاسیک یکی از عوامل اصلی جذب افراد به این مبل به شمار می رود که در ادامه هر ویژگی را به صورت کامل و دقیق بررسی می نمائیم.

طراحی ظاهری مبل گلایول

مبل گلایول یک مبل کلاسیک 9 نفره است که طراحی این مبل به صورت یک عدد کاناپه 3 نفره بسیار جذاب و پر از منبت کاری همراه با چهار عدد صندلی تک مهمان و دو عدد صندلی میزبان همراه با کوسن می باشد.

در طراحی این مبل منبت کاری های دست بسیار چشم نواز و چشمگیر است و باعث شده است از حتی از نمای دور افراد محو این مبل شوند.

مبل کلاسیک گلایول

استفاده از چوب راش برای کلاف و دوام بالای مبل کلاسیک گلایول

یکی از مهم ترین مواردی که در هر مبل لازم است بررسی شود، این است که کلاف این مبل از چه چوبی استفاده شده است؟ پاسخ به این سوال بسیار بااهمیت است زیرا جنس چوب کلاف یکی از مهم ترین متریال ها برای یک مبل به شمار می رود.

جنس چوب به کار گرفته در کلاف نشان دهنده استحکام، دوام و طول عمر مبلمان را نشان می دهد. واضح است که استفاده از چوب های نامرغوب در مبلمان باعث می شود مبلی که خریداری می کنید به زودی نیازمند هزینه های بالای تعمییرات خواهد بود؛ پس بسیار اهمیت خواهد داشت ما بدانیم جنس چوب کار شده در کلاف چیست و این چوب چه ویژگی هایی دارد؟

جنس چوب کار شده در قسمت کلاف مبل گلایول از جنس چوب راش است. چوب راش یکی از بهترین چوب ها در صنعت مبلمان است. چوب راش معمولا در قسمت های شمالی یافت می شود ولی چوب راش ایرانی از چوب های راش باکیفیت به شمار نمی رود.

چوب راشی که در ساخت مبل گلایول استفاده می شود چوب راش گرجستانی است که این چوب از باکیفیت ترین و مرغوب ترین چوب های راش در سراسر جهان است. دوام و ماندگاری چوب راش گرجستان بسیار بالاتر از چوب راش ایرانی است.

چوب راش بسیار مستحکم و بادوام است، اگر بخواهیم چوب راش در با چوب درخت گردو مقایسه کنیم قطعا برد با چوب راش در بسیاری از ویژگی ها خواهد بود. یکی از مهم ترین تفاوت هایی که چوب راش با چوب گردو دارد، وزن سبک تر و پائین تر این چوب است. برای آشنایی بیشتر با چوب راش می توانید مقاله چوب راش مبل سید را مطالعه نمائید.

مبل کلاسیک گلایول

پارچه شانل ترک جذاب ترین پارچه برای هر مبل کلاسیکی

پارچه شانل ترک یکی از جذاب ترین و بهترین پارچه های مبلمان به حساب می آید این پارچه بادوام و باکیفیت به شمار می رود. پارچه شانل از دید افراد ناوارد ممکن است با پارچه ی مخمل اشتباه گرفته شود. این پارچه بر خلاف مخمل دارای دوام بیشتری است.

پارچه شانل ضخامت کمتری را به نسبت پارچه های مخمل دارد که همین عامل سبب شده است که نرمی بیشتری داشته باشند و فرد استفاده کننده احساس خستگی نکند.

منبت کاری با دست بر روی مبل کلاسیک گلایول

یکی از مهم ترین ویژگی های ظاهری مبل کلاسیک گلایول استفاده از منبت کاری بی شمار بر روی کلاف این مبل است. منبت کاری های متنوع و جذاب که تماما به دست هنرمندان و نجاران خبره انجام شده است باعث شده است این مبل را به راحتی برای جهیزیه عروسانی که دکوراسیون کلاسیک دارند استفاده نمود.

این منبت کاری که از بدنه کاناپه سه نفره تا دسته صندلی و حتی میزهای عسلی نمایی فوق العاده و خاصی به مبل اعطا کرده است که با هیچ یک از مبل های کلاسیک و یا مبل سطنتی های مجموعه قابل قیاس نیست و باعث شده است به یکی از برترین مبل های کلاسیک گالری مبل سید به شمار می رود.

تاج کاناپه مبل گلایول اگر چه یک تاج بزرگ نیست ولی اندازه آن متناسب با مبل انتخاب شده است و با پایه های منبت کاری شده، نمای ویژه و فوق العاده به مبل می بخشد.

دسته های صندلی مهمان با قوسی که دارا است فرم دسته که تلفیق گل و پنجه شیر است که هر دو در هم محو شده است حس قدرت را ضمیر ناخودآگاه انسان زنده می کند.

مبل کلاسیک گلایول

پشتی و نشیمن فوق العاده از جنس فوم یورتان در مبل کلاسیک گلایول

یکی دیگر از مهمترین مواردی که باعث شده است مبل گلایول بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است، استفاده از فوم خاصی که به خاطر دوام بسیار بالا، بیشتر برای کاربردهای صنعتی خاص و مهم استفاده می شد برای اولین بار در صنعت مبلمان برای مبل گلایول مورد استفاده گرفته است.

فوم یورتان یکی از مهم ترین فوم های صنعتی به شمار می رود که دارای دوام بسیار بالا دارد و همین عامل باعث شده از تیم تولیدی گالری مبلمان سید تصمیم گرفتند برای مبل کلاسیک گلایول سنگ تمام گذاشته و پشتی و نشیمن این مبل را از جنس فوم یورتان انتخاب نمایند.

فوم یورتان نه تنها به خاطر دوام و ماندگاری بسیار بالای خود مشهور است بلکه به خاطر ویژگی چون سبکی و لطافت بالا نیز شهرت جهانی دارد و همین باعث می شود افراد احساس بسیار خوبی از تکیه دادن به این پشتی کسب نمایند.

مبل کلاسیک گلایول

 

فروش اقساطی گالری مبل سید یکی از مهم ترین عوامل فروش بالا مبل گلایول

یکی از مهم ترین دلایلی که مبل کلاسیک گلایول فروش بالای داشته است، طرح فروش اقساطی مبلمان گالری مبل سید کاشان است. فروش اقساطی مبلمان که توسط مبل سید انجام شده است بسیار تاثیرگذار است زیرا قیمت مبل های کلاسیک مقداری بالاتر از مبل های راحتی است و خریداری آن ها به صورت نقدی اندکی مشکل ساز است.

گالری مبل سید کاشان در نظر داشته با فروش اقساطی مبلمان با شرایطی همچون صورت بدون پیش پرداخت و بدون گرفتن مبالغی تحت عنوان کارمزد و بدون نیاز به ضامن و انتخاب رنگ مبل شرایط خرید مبل را برای مشتریان عزیز فراهم نماید. همین عامل سبب شده است تا مشتریان مبل کلاسیک گلایول را به صورت بالا خریداری نمایند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.