نقد و بررسی مبل کلاسیک کویین فرانسوی

مبل کلاسیک کویین فرانسوی

انسان دارای ویژگی های و خصوصیات رفتاری بسیاری است در این میان یک ویژگی در بین تمام انسان ها مشترک است و آن هم ویژگی خرید اجناس با اشکال و ظاهری آشنا است، این ویژگی در صنعت مبلمان باعث شده است که مبل های کلاسیک و سلطنتی همواره مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد. ما در این مقاله به نقد و بررسی مبل کلاسیک کویین فرانسوی که در گالری مبل سید کاشان تولید و به فروش می رسد می پردازیم و بررسی خواهیم کرد که چه عواملی باعث محبوبیت و فروش بسیار زیاد این مبل کلاسیک خارق العاده شده است.

مبل کلاسیک کویین فرانسوی یکی از مبل های کلاسیک و اصیل فرانسوی است که در گالری مبلمان سید کاشان تولید و به فروش می راز لحاظ ظاهری است و ویژگی هایی مختلف ظاهری این مبل کلاسیک باعث جذابیت بالایی برای افراد زیادی شده است؛ در ادامه به نقد و بررسی خصوصیات ظاهری مبل کلاسیک کویین فرانسوی خواهیم پرداخت.

مبل کلاسیک کویین فرانسوی

نقد و بررسی ظاهری مبل کویین فرانسوی

مبل کویین فرانسوی یکی از جذاب ترین و اصیل ترین مبل های حال حاضر در جهان به شمار می رود این مبل که دارای تاریخچه طولانی در کشور فرانسه دارد و هم اکنون نیز در کشور عزیزمان نیز دارای محبوبیت بسیار زیادی است و هنوز پس از سال ها ما شاهد فروش بالای این مبل کلاسیک هستیم.

مبل کلاسیک کویین فرانسوی سال هایی زیادی است که در ایران تولید و به فروش می رسد اما به مرور زمان با تغییراتی مواجه شده است که این تغییرات آنقدر جزئی بوده که توانسته است اصالت این مبل را حفظ نماید و این تغییرات بیشتر در مورد متریال به کار گرفته شده در آن است تا شکل ظاهری مبل کویین فرانسوی و به همین خاطر این مبل همچنان به همان شیوه اصیل خود در حال طراحی در گالری مبل سید است.

اهمیت دقت به جنس کلاف در نقد و بررسی مبل کلاسیک

زمانی که شما به قصد خرید مبل به یک گالری مبلمان مراجعه می کنید در هنگام مشاهده انواع مبلمان به چند نکته نیز توجه باید بکنید یکی از این موارد جنس کلاف مبل چیست؟ این موضوع زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که شما قصد داشته باشید یک مبل کلاسیک خریداری کنید؛ زیرا در خرید مبل کلاسیک به خاطر این کلاف مبل کلاسیک جزو زیبایی های خود مبل نیز به شمار می رود باید دقت شود که جنس کلاف مبل کلاسیک مدنظرتان چیست؟

اهمیت دقت به جنس کلاف تنها محدود به زیبایی نیست بلکه مهم ترین دلیلی که باید به کلاف مبل در هنگام خرید به آن توجه کنیم این است که جنس چوب به کار گرفته شده در کلاف یک مبل یعنی ضامن طول عمر یک مبل؛ پس بسیار بااهمیت است که بدانیم مبلی که قصد خرید آن را داریم از چه چوبی در ساخت آن استفاده شده است و این چوب چه ویژگی هایی دارد و مبل ما به صورت تقریبی چندسال عمر می کند. در ادامه نقد و بررسی مبل کلاسیک کویین فرانسوی به نقد و بررسی کلاف این مبل می پردازیم.

مبل کلاسیک کویین فرانسوی

نقد و بررسی کلاف مبل کلاسیک کویین فرانسوی

همان طور که به صورت جزئی اشاره کردیم؛ استحکام، دوام و طول عمر مبلمان تماما بستگی به جنس چوب به کار گرفته در کلاف دارد و واضح است که استفاده از چوب های نامرغوب در مبلمان باعث می شود مبلی که خریداری می کنید به زودی نیازمند تعمییرات خواهد بود و هزینه های گزاف و بسیار بالای تعمیر و یا تعویض کلاف مبل را به گردن شما خواهد انداخت؛ پس برای ما اهمیت خواهد داشت که بدانیم جنس چوب کار شده در کلاف مبلی که قصد خرید آٖن را داریم چیست و این چوب چه ویژگی هایی دارد؟

کلاف کار شده در مبل کویین فرانسوی در حال حاضر در گالری مبل سید از جنس چوب راش گرجستان است. چوب راش یکی از بهترین

پارچه شانل ترک جذاب ترین پارچه برای هر مبل کلاسیکی

پارچه شانل ترک یکی از جذاب ترین و بهترین پارچه های مبلمان مخصوصا در بین پارچه های مبل های کلاسیک به حساب می آید و دوام و کیفیت بسیار بالایی دارد. پارچه شانل از دید افراد ناوارد ممکن است با پارچه ی مخمل اشتباه گرفته شود. این پارچه بر خلاف مخمل دارای دوام بیشتری است. پارچه شانل به نسبت پارچه های مخمل ضخامت کمتری دارد که همین عامل سبب شده است که نرمی بیشتری داشته باشند و فرد استفاده کننده احساس خستگی نکند.

مبل کلاسیک کویین فرانسوی

پشتی و نشیمن فوق العاده از جنس فوم 35 کیلویی در مبل کلاسیک کویین فرانسوی

یکی دیگر از مهمترین مواردی که باعث شده است مبل کلاسیک کویین فرانسوی بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است، استفاده از فوم خاص و با دوام بسیار بالا که این فوم معمولا برای کاربردهای صنعتی خاص و مهم است و این فوم چیزی جز فوم 35 کیلویی نیست. فوم 35 کیلویی در دسته انواع فوم های سرد به شمار می رود و تنها به خاطر دوام و ماندگاری بسیار بالای خود مشهور نیست بلکه ویژگی دیگر این فوم نظیر سبکی و لطافت بالا باعث شهرت این فوم شده است و این کار باعث شده است این مبل همان طور که گفتیم به یکی از بی بدیل ترین مبل های کلاسیک تبدیل کرده است.

مبل کلاسیک کویین فرانسوی

فروش اقساطی گالری مبل سید یکی از مهم ترین عوامل فروش بالا مبل کویین فرانسوی

یکی از دلایلی که سبب شده است مبل کلاسیک کویین فرانسوی مورد توجه بالا مردم و فروش باور نکردنی این مبل شود، طرح فروش اقساطی مبلمان گالری مبل سید کاشان است. فروش اقساطی مبلمان که توسط مبل سید انجام شده است بسیار تاثیرگذار است زیرا قیمت مبل های کلاسیک مقداری بالاتر از مبل های راحتی است و خریداری آن ها به صورت نقدی اندکی مشکل ساز است.

گالری مبل سید کاشان در نظر داشته با فروش اقساطی مبلمان با شرایطی همچون صورت بدون پیش پرداخت و بدون گرفتن مبالغی تحت عنوان کارمزد و بدون نیاز به ضامن و انتخاب رنگ مبل شرایط خرید مبل را برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.