مبل چستر

مبل چستر یکی از برترین و زیباترین مبلمان تاریخ است. این مبل در سراسر دنیا جزو پرفروش ترین مبلمان است و در شاخه ی مبلمان راحتی محسوب می شود. مبل های راحتی انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها مبل های چستر است. محبوبترین مبل های چستر می توان به مبل چستر یونانی، مبل چستر دیاموند، مبل چستر آراد نام برد. در ادامه شما می توانید انواع مبل های چستر را مشاهده کنید و آن ها را به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت و سود و کارمزد خریداری کنید. جهت اطلاع بیشتر از شرایط فروش اقساطی مبل چستر می توانید به فروش اقساطی مبلمان مراجعه نمائید.

مبلمان چستر گالری مبل سید کاشان

مبل چستر چیست

مبل چستر یا در واقع مبل چستر فیلد (Chesterfeild) یک لغت انگلیسی است که این نام برای معروف ترین و محبوب ترین مبل ها استفاده می شود. مبل چستر از شاخه مبل های راحتی است. جذابیت این مبل به خاطر عوامل مختلفی است یکی از این عوامل این است که این مبل در زمانی که برای اولین بار در انگلستان تولید شد بسیار جلوتر از زمان خود بود و این سبب شده هنوز این مبلمان از بسیار جذاب است و همانند یک مبلی است که به تازگی تولید شده است و برای اولین بار است که به نمایش گذاشته می شود.

مبل چستر توسط یک لرد انگلیسی که صاحب یکی از مهم ترین قلعه ها در انگلستان در آن زمان است ساخته شد. با توجه به نفوذ این قلعه و لرد آن در انگلستان به مرور و در طی مسافرت های مختلف اشراف انگلیسی مورد توجه این اشراف قرار گرفت و به مرور جای خود را در سراسر انگلستان باز کرد.

به مرور زمان با توجه به زیبایی این مبل از انگلستان خارج و جای خود را در سراسر دنیا باز نمود و از آن به بعد هر کشوری مطابق با سلیقه ی خود شروع به تولید انواع مبل چستر نمود؛ دو تا از مهم ترین کشورهایی که به ساخت مبل چستر روی آوردن فرانسه و یونان بودن که امروزه شاهد فروش بسیار بالای دو مبل چستر فرانسوی و مبل چستر یونانی در سراسر جهان هستیم.

اگر بخواهیم مبل چستر را از لحاظ لغوی بررسی کنیم، در لغت نامه عبارت مبلی با دسته و پشتی پهن، ارتفاع کم و متمایل به عقب برخورد خواهیم کرد و از ویژگی هایی که در ادامه آن به چشم می آید که این مبل لمسه کاری شده است.

راهنمای خرید مبل چستر

مبل چستر یکی از زیباترین و چشم نوازترین مبلمان محسوب می شود و همچنین پرفروش ترین مبل نیز به شمار می رود. باتوجه به فروش بسیار بالای این مبل، سودجویان را وا داشته است تا محصول بی کیفیت تولید نموده پس باید این مبل را در هنگام خرید به نکات مختلف توجه نمود تا محصولی که خریداری می کنید باکیفیت و اصل باشد.

یکی از مواردی که در هنگام خرید مبلمان چستر باید دقت نمود، متریال آن است. متریال به معنی مصالح و هر آن چیزی که برای تولید یک وسیله به کار می رود؛ متریال در مبلمان در اصطلاح به تمام وسایل سازنده مبلمان گفته می شود نظیر چوب و فلزات، پارچه های بدنه و پشتی و فوم های کار گرفته شده در قسمت نشیمن و پشتی و سایر مواردی که در تولید یک مبل استفاده می شود.

در حالت کلی متریال مهم در مبلمان به چوب و فلزات اسکلت و نما، فوم و پارچه های مبلی است. بهترین چوب ها در ساخت مبل چستر، چوب راش، چوب روس و چوب گردو است.

مبل چستر یونانی پایه استیل

چوب مناسب برای مبل چستر

چوب های راش معمولا در مناطق شمالی کشور و کشورهایی شمالی نظیر گرجستان و روسیه وارد می شود. چوب راش یکی از بهترین چوب ها در تولید مبلمان مخصوصا مبل های راحتی و مبلمان کلاسیک و سلطنتی می باشد. یکی دیگر از چوب های عالی در تولید مبل راحتی سبک چستر، چوب روس است. چوب روس که جزو چوب های وارداتی به کشور از کشور روسیه علاوه بر رنگ سفید که رنگ پذیری بسیار بالا دارد و در مقایسه با سایر چوب ها در عین حال که ار لحاظ استحکام برابر است، وزن سبکتری دارد و چوب روس یکی از بهترین چوب ها در ساخت مبلمان چستر است.

در مورد فوم های مناسب برای مبل راحتی انواع فوم سرد و فوم ویژه و … است. این فوم ها علاوه بر دوام بالایی که به نسبت سایر فوم ها دارند وزن سبک تر و منعطف تر است. در هنگام خرید مبل راحتی بهتر است مبلمانی را خریداری کنید که از فوم های سرد و ویژه در آن استفاده شده است.

پارچه مناسب مبل چستر

مبلمان چستر در حالت کلی به دو صورت یکی مبلمان چستر چرمی و دیگر پارچه ای تولید می شوند. مبل های که با چرم تولید می شوند نگهداری بسیار سخت و دشواری دارند زیرا چرم در حالت کلی بسیار حساس است و به کوچکترین موارد زخمی می شود و یا از بین می رود. زخمی شدن مبل های چرم یک فاجعه است زیرا حتی یک زخم بسیار کوچک بر روی چرم از دور نمایان است و نمای کل مبل را به خاطر این که ذاتا چرم ها تیره هستند بر هم میزند.

از طرفی زخمی شدن چرم مبل این امکان را برای خراب شدن کل آن به وجود می آورد و شما به مرور شاهد بزرگ تر شدن قسمت زخمی می شوید و باعث رنجش روحتان می شود.

مبل های چستر پارچه ای بسیار بهتر است اما زیبایی آن ها کمتر از چرم است. قیمت مبل های چرم بسیار بالا است زیرا چرم بسیار گران است، البته بسیاری از تولیدکنندگان مبل های چستر به جای استفاده از چرم، از پارچه هانزو استفاده می کنند.

پارچه هانزو یکی از بهترین پارچه ها برای مبل چستر است، این پارچه به خاطر نوع ساختاری که دارا است بسیار شبیه به چرم می باشد و افراد از دور و یا نزدیک متوجه ی نوع آن به راحتی نمی شوند و از در مقابل ماندگاری آن بسیار بیشتر از مبل چستر است.

یکی دیگر از پارچه های پرکاربرد در ساخت و تولید مبل چستر پارچه ی مسکو است. پارچه مسکو یک پارچه ای سه بعدی است که بسیار شبیه به پارچه مخمل است. ابریشم یکی از متریال اصلی در تولید پارچه مسکو است که همین باعث شده است این پارچه را یکی از بهترین پارچه ها در تولید مبل چستر شمرده شود.

یکی دیگر از پارچه محبوب در مبل های چستر پارچه مخمل است. پارچه مخمل یک پارچه سه بعدی و اشرافی است که از گذشته برای لباس و مبلمان اشراف استفاده می شده است و همین سبب شده پارچه مخمل به یکی از پراستفاده ترین پارچه ها در تولید مبلمان چستر تبدیل گردد.

فوم مناسب مبل چستر

در طراحی و تولید مبل های سبک چستر بسیار با اهمیت است که از چه فومی به کار می رود، زیرا مشتریان سعی در خرید مبلی دارند که مدت زمان بسیاری سالم باشد و هیچ گونه آسیبی بر پشتی و نشیمن آن وارد نشود و همین سبب شده از بهترین فوم ها در تولید این مبل ها استفاده شود.

تعداد فوم های که در صنعت مبلمان استفاده می شود بسیار است. یکی از فوم های پرکاربرد در تولید مبلمان فوم سرد است. فوم سرد یکی از بهترین فوم ها در صنعت مبلمان است زیرا دوام و طول عمر آن بسیار بیشتر از اسفنج است. اسفنج ها که از دیرباز در تولید مبلمان استفاده می شدند امروز با تولید راحتتر فوم های سرد و ویژه به طرز چشم گیری از دور خارج شدند.

فوم سرد به راحتی بعد از برخاستن به جای اول خودش باز می گردد و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد و مبل هایی که با این فوم تولید می شود بسیار بهتر از مبل های اسفنجی است همچنین فوم سرد در برابر اشتعال بسیار دیر واکنش نشان می دهد و کمترین میزان سوختگی را در بین فوم ها دارا است. این فوم آنقدر در برابر اشتعال قوی است که به عنوان محافظ حریق در برج ها استفاده می شود و این عامل مهم ترین دلیل برای آن است که این فوم بهترین فوم در تولید مبل های چستر تبدیل کرده است.

یکی دیگر فوم های مهم در تولید چستر فوم ویژه است. فوم ویژه یک فوم خاص نیست بلکه این فوم از ترکیب مواد ضد حریق بسیاری تولید می شود کاربرد این فوم ها بیشتر در شرکت های پتروشمی و مکان هایی که امکان حریقشان بالا است استفاده می شود. این فوم علاوه بر ضد حریقی، وزن بسیار پائینی دارد و سبب شده است تولیدکنندگان مبل در مبل های خود از این فوم استفاده کنند.

مبل راحتی آراد

مراحل تولید مبل چستر

اولین گام در هنگام ساخت مبل های چستر، ساخت اسکلت مبل است. اسکلت مبل در واقع به قسمت چوب هایی است که در قسمت داخلی مبل استفاده می شود. اسکلت ها توسط نجاران حرفه ای ساخت می شوند. معمولا در ساخت اسکلت مبل از چوب هایی روس، راش و گردو که قبلا در این مورد صحبت کرده‌ایم. اسکلت مبل های چستر بسیار با دقت باید طراحی شده باشد زیرا این مبلمان از لحاظ زیبایی و طول عمر باید به نسبت سایر مبل های راحتی دوام و ماندگارتر باشد. همچنین بنابر تعریف مبل چستر که مبلی با پشتی کوتاه است باید در طراحی آن دقت بیشتر ی به خرج داده شود.

پس از ساخت اسکلت مبل چسترفیلد، چوب ها به قسمت رنگکاری می رود. در رنگکاری معمولا از رنگ های پلی یورتان و پلی استر استفاده می شود. دلیل این کار ضدآب شدن اسکلت است که در صورتی که مبل در مجاورت رطوبت قرار گرفت از بین نرود و مدت زمان زیادی ماندگار باشد.

پس از رنگکاری مبل های راحتی توسط فوم پر می شود تا زمانی که به میزانی برسد که استفاده کننده احساس راحتی بکند. بعد از انجام فوم کشی ها نوبت به سراغ پارچه کشی می رسد.مرحله ی آخر در طراحی مبل های چستر لمسه دوزی است، معمولا لمسه دوزی ها به روش های بر روی مبل دوخته می شود. بهترین روش برای ایجاد لمسه دوزی ها روی یک مبل لمسه دوزی مبل به روش دست دوز است. در دست دوزی و کار دست لمسه دوزی ها، ماندگاری لمسه های مبل چستر افزایش می یابد زیرا هم باید با دقت و ظرافت بالایی لمسه دوزی ها انجام پذیرد و هم دکمه هایی که قرار است استفاده شود باید مقاوم تر باشد تا حین لمسه کاری شکسته نشود.

خرید بی واسطه مبل چستر از تولیدی

گالری مبلمان سید کاشان یکی از برترین تولیدکنندگان مبل در سراسر کشور است. این گالری مدت ها است که سعی در فروش محصولات خود به سراسر ایران با قیمت پائین برا مشتریان عزیز دارد. یکی از مواردی که در این گالری همواره سعی شده است به نازل ترین قیمت ممکن به فروش برسد مبل های چستر مجموعه بوده است. زیرا مبل چستر به نسبت سایر مبل های راحتی دارای قیمت مبل بالاتری است و شیادان زیادی با تولید این مبل سعی دارند با فروش مبل چسترفیلد بی کیفیت به درآمد های بالا برسند.

گالری مبل سید همواره قیمت مبل های خود را بدون هیچ گونه افزایش لحظه ای بارها مشتریان ما شاهد فروش تعدادی از رنگ بندی های مبل چستر ما بوده اند که به خاطر تولید از قبل با قیمت ثابت قبل خود به فروش می رود اما برای مبل هایی که قرار است جدیدا با رنگ دلخواه تولید بشود قیمت متفاوت بوده است. البته ما در مبل سید همواره تلاشمان بر این بوده است که نگذاریم قیمت های ما تکانی بخورد و ثابت بماند تا مشتریان عزیزمان مبل های خود را همواره به قیمت موجود در خود گالری سفارش بدهند.

از مهم ترین ویژگی های ما در مبل سید این است که هر مبل چستری که شما بپسندید مختار خواهید بود رنگ پارچه و رنگ چوب های نما را مطابق با سلیقه ی خود سفارش دهید و نگران هزینه های گزاف نباشید. همچنین شما از سراسر ایران به راحتی می توانید مبل مد نظر خود را سفارش دهید و پس از خرید از ضمانت نامه 36 ماه ما بهره مند شوید.

مبل راحتی منچستر مبل هفت نفره

حراج مبل چستر گالری مبل سید کاشان

یکی از مهم ترین ویژگی های گالری مبل سید کاشان، حراج های فوق العاده ی آن است. گالری مبل سید به خاطر حجم تولیدات بالای مبل های چستر و مبل های راحتی همواره در برابر افزایش قیمت ها منعطف بوده است و از افزایش قیمت های ناگهانی جلوگیری می کنند.

همچنین این گالری در ایام مختلف حراج های بسیار فوق العاده ای برای تمام ساکنان ایران در نظر می گیرد. در این جراج فوق العاده مبل های چستر که توسط مبل سید انجام می شود علاوه بر کاهش قیمت شما این امکان را خواهید داشت که در اقساط نسبتا بلندتر مبالغ خرید خود را بپردازید.

خرید مبل چستر ارزان قیمت

همان طوری که قبلا نیز گفته شده است، ما در گالری مبلمان سید کاشان همواره تلاش کرده ایم تا قیمت های مبل های خود الخصوص چستر های خود را به پائین ترین قیمت ممکن در سراسر ایران به فروش برسانیم. از ویژگی های ما این است که شما به راحتی می توانید قیمت های ما را با سراسر ایران حتی یافت آباد نیز مقایسه کنید و از ارزان قیمت بودن آن ها اطمینان خاطر به دست آورید و به راحتی از ما خرید کنید.

علت این حرف ما این است که بسیاری از کسانی که از یافت آباد نیز خرید می کنند و معتقد هستند خرید خوبی داشته اند در واقع در محصولات گالری مبل سید را با واسطه خریداری می کنند و علاوه بر قیمت بالاتری که پرداخت می کنند نمی توانند از فروش اقساطی بدون سود و کارمزد ما بهره ببرند.

خرید آنلاین مبل چستر

گالری مبل سید کاشان تنها یک گالری در شهر کاشان محسوب نمی شود و شما از سراسر ایران می توانید مبل های خود را بدون هیچ دغدغه ای به قیمت حضوری سفارش بدهید. در خرید آنلاین کافی است شما با شماره تماس واتساپ مجموعه ارتباط برقرار کنید و عکس ها و فیلم های موجود از مبل های مجموعه را تهیه فرمائید؛ همچینی می توانید به راحتی بدون سفر به کاشان از خدمات ارسال ما به سراسر ایران بهره مند شوید و مبل خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرد و چک های مبل خود را درب منزل تحویل دهید و از خریدی بدون سود و کارمزد و حتی پیش پرداخت لذت ببرید.

مبل چستر فرانسوی ایفل

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی مبل چستر است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی مبل راحتی گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.

همچنین پرداخت اقساط می تواند به صورت ماهانه و یا دو ماه یکبار باشد تا شما در پرداخت راحت تر باشید.

گالری مبل سید برای فرهنگیان عزیز نیز خدمات بسیاز ویژه ای در فروش اقساطی ارائه می نماید که شما می توانید با مراجعه به صفحه فروش اقساطی مبل فرهنگیان از شرایط ویژه اقساطی مبل برای فرهنگیان عزیز باخبر گردید.

همچنین بازنشستگان عزیز هم که قصد خرید مبلمان و یا تهیه جهیزیه برای فرزندان خود دارند می توانند از خدمات ویژه گالری مبل سید برای بازنشستگان بهره مند شوند برای آشنایی بیشتر با خدمات مبل سید برای بازنشستگان می توانید صفحه ویژه ی فروش اقساطی مبل بازنشستگان را مطالعه نمائید تا بهتر با این خدمات آشنا بشوید.

مبل چستر جدید

مبل های چستر دارای تنوع بسیار فوق العاده ای هستند. هر روزه تعداد زیادی از مبل های چستر تولید می شوند و این سوال همواره برای هر فرد پیش می آید که کدام مبل چستر جدیدترین مبل های چستر یک مجموعه است و یا کدام مبل امسال مورد توجه همگان قرار گرفته استو به فروش می رود و پاسخ این سوال را کسی جز خود اعضای مجموعه نمی دانند. ما همواره سعی کرده ایم جدیدترین مبلمان خود را برای عزیزان و مشتریان گرامی خود معرفی کنیم به همین خاطر در این قسمت به معرفی جدیدترین و پرفروش ترین آثار مجموعه را برای شما عزیزان معرفی می کنیم.

مبل چستر کلاسیک

مبل های چستر با توجه به تاریخچه ای که دارا هستند جزو مبل های کلاسیک محسوب می شوند و عمده ی شهرت آن ها به خاطر تاریخ پربار آن ها است. مبل های چستر از فیلم های سینمایی تا انیمیشن های کودکی های ما حضور داشته اند و بارها ما شاهد آن ها بوده ایم. درست است که امروزه مبل های چسترفیلد بسیار تولید می شوند و بسیاری از آن ها با آن مبل های چستر کلاسیک آشنای ما تفاوت بسیاری دارد ولی هنوز مبل های چستری نظیر مبل چستر یونانی، مبل چستر فرانسوی و … تولید می شوند و از اصالت خود دور نشده اند.

ما در گالری مبل سید همواره سعی داشته ایم علاوه بر تولید انواع مبل های چستر جدید از تولید مبل های چسترکلاسیک نیز غافل نشویم و مبل چستر یونانی ما جزو پرفروش ترین مبل های مجموعه محسوب می شوند.

مبل چستر پایه استیل

امروزه سلیقه ی افراد به شدت تغییر پیدا کرده است، زمانی خرید مبلمان بیشتر معطوف به خرید مبلمان پایه چوبی بوده است اما امروزه افراد جامعه سعی کرده اند با توجه به رطوبت هوا، زیبایی بیشتر و جذابیت فوق العاده ای که مبل های پایه استیل دارند به خرید این مبل ها روی آورده اند. مبل های چسترفیلد نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند و تمایل به خرید این مبل ها با پایه ی استیل هر روزه رو به افزایش چشمگیری بوده است به طرزی که ما همواره تلاش کرده ایم حجم تولیدات مبل چستر پایه استیل را بسیار افزایش دهیم و عمل 90 درصد های مبل چسترفیلد مجموعه را با پایه های استیل و در طرح های مختلف تولید کینم.

ما هیچگاه سعی نکرده ایم اجباری برای مشتریان خود به وجود بیاوریم و تمام مبل های خود را به صورت پایه استیل تولید و به فروش برسانیم و مبل های چسترفیلد پایه چوبی را برای همیشه از تولید خارج کنیم، ما قسمتی از مبلمان خود را به صورت پایه چوبی برای مشتریان خود تولید می کنیم و نگذاشتیم که مبل های چستر از اصالت خود دور شوند.