فروش اقساطی مبل

خرید مبل قسطی با سفته

در فروش اقساطی مبلمان با سفته شما می توانید مبلمان مورد نظر خود بدون هیچ گونه پیش پرداخت یعنی از دم قسط، بدون یک ریال سود و کارمزد، بدون ضامن و وام بانکی و صرفاً از طریق پرداخت چک خریداری کنید و با رنگ بندی دلخواه و با شرایط کاملاً اقساطی از گالری مبلمان سید سفارش دهید تا درب منزل تحویل بگیرید.

خرید مبل اقساطی با سفته بدون پرداخت سود

خرید قسطی مبل و سرویس خواب با سفته توسط بعضی از فروشگاه‌های مبلمان، چه به صورت خرید اینترنتی و چه خرید حضوری، و چه در فروشگاه های کوچک و یا بازار مبلمان و… ارائه می‌شود؛ اما در شرایط کنونی اقتصادی و نوسانات قیمت در بازار، کمتر فروشگاهی مبلی را می‌توان پیدا کرد که امکان خرید اقساطی مبلمان بدون سود را داشته باشد و معمولا در ازای خرید مبل اقساطی، چه مبلمان و چه کالای دیگری، از مشتری بین ۱۰ تا ۲۰ درصد سود برای خرید قسطی دریافت می‌گردد.

اما گالری مبل سید این بار هم برای حمایت از مشتریانی که به دنبال خرید مبل و یا سرویس خواب به صورت اقساطی هستند، این امکان را فراهم کرده است که بدون هیچ سودی برای خرید مبلمان و سرویس خواب به صورت اقساطی، خرید خود را انجام دهند.

خرید اقساطی مبل بدون پیش پرداخت با سفته بدون سود

شما بدون یک ریال پیش پرداخت فقط با چک صیادی می‌توانید مبل مورد نظر خود را از دم قسط خریداری نمایید.پس بدون نگرانی از نقدینگی خرید خود را انجام دهید.

با توجه به تورم و گرانی های پیش آمده در چند سال گذشته و درخواست اغلب مشتریان عزیز در خصوص خرید اقساطی مبلمان و سرویس خواب از گالری مبلمان سید، این امکان برای شما مهیا شده است تا سرویس خواب یا مبلمان خود را بصورت اقساطی خرید نمایید و اقساط آن را طبق شرایط خرید اقساطی گالری مبلمان سید پرداخت نمایید.

شرایط خرید قسطی مبلمان با سفته

در فروش اقساطی با سفته شما می توانید مبلمان مورد نظر خود را با رنگ بندی دلخواه و با شرایط کاملاً اقساطی از گالری مبلمان سید سفارش بدهید تا درب منزل تحویل بگیرید. شرایط فروش ما برای خرید اقساطی توسط شما عزیزان بدون هیچ گونه پیش پرداخت انجام می شود یعنی از دم قسط، بدون یک ریال سود و کارمزد، بدون ضامن و وام بانکی و صرفاً از طریق پرداخت چک است.

شاید برایتان سوال باشد که اقساط مبلمان چند ماهه است و چگونه می شود پرداخت کرد؟

تعداد اقساط از ۱۲ الی ۲۰ ماهه و بستگی به مقدار خرید شما دارد و هر چقدر مبلغ فاکتور شما بیشتر باشد تعداد اقساط هم اضافه می شود. شما می توانید به تعداد اقساط، چک ماه به ماه و یا اینکه هر دو ماه یک بار چک بدهید مثلاً برای خریدی که اقساط آن ۱۲ ماهه است می توانید ۱۲ چک ماه به ماه یا ۶ چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید. البته اگر شما تمایل به خرید نقدی مبلمان دارید می توانید از ۱۰ درصد تخفیف ویژه خرید نقدی مبل سید بهره مند شوید.

ما رویاهایتان را برایتان اقساطی میسازیم
بدون نیاز به ضامن

تنها با داشتن چک صیادی شما نیازی به ضامن نخواهید داشت.

اقساط بلند مدت

تعداد اقساط از ۱۲ الی ۲۰ ماهه و بستگی به مقدار خرید شما دارد.

بدون پیش پرداخت

بدون هیچ گونه پیش پرداخت و از دم قسط خرید کنید.

36 ماه ضمانت کتبی

تمامی محصولات گالری مبل سید 36 ماه ضمانت نامه کتبی دارد.

فروش مبلمان اقساطی

شرایط فروش اقساطی مبلمان با سفته

مجموعه مبلمان سید یکی از تولیدکنندگان صنایع چوبی است که با تولید انواع مبلمان راحتی، کلاسیک سلطنتی و استیل و همچنین به روز ترین سرویس های خواب و ناهار خوری در خدمت شما هموطنان عزیز است. مبل سید با توجه به وضعیت اقتصادی و عرضه مستقیم بدون واسطه، شرایط فروش اقساطی و ویژه ای رو در نظر گرفته؛ شما میتونید مبلمان منزلتون رو با رنگ بندی دلخواه و با شرایط کاملاً اقساطی از گالری مبلمان سید سفارش بدید تا درب منزل تحویل بگیرید.

شرایط فروش ما برای خرید اقساطی شما عزیزان بدون هیچ گونه پیش پرداخت یعنی از دم قسط، بدون یک ریال سود و کارمزد، بدون هیچگونه ضامن و وام بانکی و صرفاً از طریق پرداخت چک است.
مگه بهتر از این شرایط جایی پیدا میشه؟! شاید براتون سوال باشه که این اقساط چند ماه است و چه جوری میشه پرداخت کرد؟ تعداد اقساط از ۱۲ الی ۲۰ ماهه و بستگی به مقدار خریدتون داره و هر چقدر مبلغ فاکتور تون بیشتر باشه تعداد اقساط هم اضافه میشه.

نحوه‌ی پرداخت اقساطی با سفته یا چک چگونه است؟

شما میتونید به تعداد اقساط چک ماه به ماه و یا اینکه هر دو ماه یک بار چک بدید. مثلاً برای کاری که اقساطش ۱۲ ماهه میتونید ۱۲ چک ماه به ماه یا ۶ چک دوماه به دو ماه پرداخت کنید. راستی اگه دوست داشته باشید نقدی خرید کنید میتونید از ۱۰ درصد تخفیف ویژه خرید نقدی بهره مند بشید.

حالا برای سفارش با یکی از شماره های 09926428854، 09921666539 و یا 09926428853  تماس بگیرید و یا با در واتساپ پیام بدی تا برای خرید مبل دلخواهت مشاوره کامل و رایگان دریافت کنی. بعد از انتخاب مبل مدنظرتون مشخصات به همراه عکس چکتون رو برامون ارسال می کنید، فاکتورتون ثبت میشه و سفارشتون در اسرع وقت ارسال میشه.راستی به سراسر ایران ارسال داریم.

سوالات متداول

فروش اقساطی با سفته چگونه است؟

بدون پیش پرداخت، بدون سود و کامزد و بدون ضامن است

برای خرید اقساطی نیاز به سفته یا ضامن است؟

خیر پرداخت صرفا از طریق چک صیاد است.

برای دریافت چک چگونه اعتماد میکنید؟

قبل از ثبت سفارش استعلام چک گرفته میشود

مدت اقساط چندماهه است؟

اقساط با توجه به مبلغ خرید از 12 الی 20 ماه میباشد

برای خرید چند چک باید پرداخت شود؟

مثلا برای اقساط 12 ماهه میتونید، 12 چک ماه به ماه یا 6چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید.

تحویل چک و تسویه در خرید اینترنتی چگونه است؟

بعد از تحویل مبل درب منزل، چک هارو تحویل راننده میدید

آیا مبلمان دارای ضمانت کتبی نیز است؟

بله، شما هنگام تحویل مبل ضمانت نامه 36 ماهه کتبی مبل خود را از راننده تحویل می گیرید.

خرید اقساطی مبل راحتی با سفته

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی مبل راحتی با سفته است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی مبل راحتی با سفته گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.

خرید اقساطی مبل کلاسیک با سفته

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی مبل کلاسیک با سفته است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی مبل کلاسیک با سفته گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.

خرید اقساطی میز ناهارخوری با سفته

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی میزناهارخوری با سفته است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی میز ناهارخوری با سفته گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.