راهنمای تغییر چیدمان منزل

مبل چستر یونانی پایه استیل

زمانی که مدت زیادی را در یک مکان سپری می کنید عموما احساس خستگی و احساس این که بهتر است تغییراتی را در آن مکان ایجاد کنید در شما به وجود می آید. یکی از این مکان ها که هر فرد مدت زیادی از عمر خود را در آن سپری می کند منزل است. تغییر چیدمان منزل یک رخداد کاملا طبیعی است که با تغییر وسایل هر چند سال یک بار رخ می دهد و یا با تغییر محل زندگی و اسباب کشی به یک خانه ی جدیدتر به صورت ویژه تر انجام می پذیرد.

اما آیا همواره باید منتظر تغییر خانه و یا خربد وسایل جدید برای تغییر بود؟ در ادامه این مقاله که به همت گالری مبلمان سید کاشان تولید شده است ما به این نکات خواهیم پرداخت که چگونه می توان با صرف هزینه ی پائین و با کمک اعضای خانواده حتی در طی روزهای گرم تابستان نیز بتوانید چیدمان منزل خود را تغییر دهید.

گالری مبلمان سید کاشان یکی از برترین تولیدکنندگان مبل و سرویس خواب در ایران محسوب می شود و با تولید انواع و اقسام مبل و سرویس خواب سعی کرده است تا هر کس به راحتی توانایی با توجه به سلیقه ی خود مبلمان خود را تهیه نمایند؛ به همین خاطر این گالری سعی نموده است با طرح فروش اقساطی مبلمان و سرویس خواب فضای را ایجاد کرده باشد تا هرکس به راحتی امکان خرید مبلمان را داشته باشد.

تغییر چیدمان منزل را با اتاق خواب شروع کنید

زمانی که شما تصمیم به تغییر چیدمان منزل می گیرید، بهترین روش برای شروع تغییر باید به سراغ مکانی رفت که انسان بیشتر از یک سوم از طول روز خود را در آن جا می گذرد، یعنی اتاق خواب! تغییر چیدمان تنها همین قمست از منزل باعث می شود که کلی روحیه ی شما دست خوش تغییرات شود و روحیتان بهتر بشود.

اگر بودجه شما محدود است، بهترین روش برای تغییر در اتاق خواب این است که شما به سراغ تغییر در ظواهر سرویس خواب خود بروید. در صورت تمایل می توانید با خرید سرویس خواب جدید اتاق خواب خود را تغییر دهید در غیر این صورت شما می توانید با تغییر روبالشی و روتختی بپرازید و با تعویض آن ها با کمترین تغییرات توانسته اید اتاق خواب خود را تغییر دهید.

سرویس خواب ارغوان از گالری مبل سید کاشان
سرویس خواب ارغوان

 

با افزایش بودجه می توانید رنگ دیوارهای اتاق خواب را تغییر دهید و سعی کنید رنگ اتاق خواب خود را به گونه ای تغییر دهید که با سرویس خواب شما تناسب داشته باشد. مرحله ی بعدی که می توانید در اتاق خواب آن را تغییر دهید پرده های خواهند بود که قابل تعویض است. در تغییر پرده ی اتاق خواب به ساعت بیدار شدن خود دقت کنید. این سخن به این معنا است که اگر بدن شما به بیدار شدن در ساعات اولیه روز و صبح دارد بهتر است که از پرده هایی نازک و با رنگ های روشن استفاده کنید تا به راحتی بتوانید بیدار شوید در مقابل اگر شما جزو افرادی هستید که به هیچ وجه تمایل ندارید خواب صبحگاهی را از دست بدهید بهترین راه خریداری پرده هایی ضخیم همانند پرده های کتان استفاده کنید همچنین اگر رنگ این پرده ها را تیره انتخاب کنید برای شما بهتر خواهد بود زیرا رنگ تیره مانع از عبور نور به داخل اتاق می شود.

مرحله ی آخر تغییر در فضای اتاق خواب در صورت داشتن بودجه ی کافی تغییر سایر وسایل نظیر آباژور ها، قفسه و … است. مرحله ی آخر در تعویض وسایل اتاق خواب خرید فرش تازه است که باعث می شود روحیه شما تغییر کند.

استایل مخصوص به خودتان داشته باشید

استایل خاص در چیدمان وسایل منزل یک اتفاق تدریجی است به این معنا که استایل شما در دوران مجردی با استایل چیدمان منزل در دوران متاهلی متفاوت است، همچنین چیدمان منزل در دوران اوایل ازدواج با دورانی که شما دارای فرزند هستید بسیار متفاوت است. شما در دوران اوایل ازدواج سعی در خرید وسایل زیبا و گران قیمت تر می زنید تا دورانی که فرزند دارید و سعی می کنید از وسایلی استفاده کنید که برای کودکان خطرناک نباشد. به طور مثال شما در دوران مجردی تمایل به خرید مبل تخت شو دارید تا هزینه ی کمتری بپردازید برای خرید مبل راحتی همچنین پرداخت هزینه های اضافه خرید سرویس خواب دارید ولی زمانی که ازدواج می کنید خرید مبل و سرویس خواب را جزو ضرروت های زندگی خود می دانید.

مبل تخت شو مکانیزمی هرمس
مبل تخت شو هرمس

شما باید در هنگام تغییر چیدمان باید به این دو نکته توجه کنید که اولا این چیدمان قابل استفاده برای تمام افراد ایمن و راحت باشد و ثانیا استایل شما نشان دهنده ی شخصیت، روحیات و سلیقه ی شما است پس سعی کنید از وسایلی استفاده کنید مورد علاقه ی خودتان است و با وجود آن ها احساس امنیت و راحتی دارید و نباید چیدمان را به گونه ی تغییر دهید که بخواهید تحسین دیگران را به خود وا دارید.

مدرن فکر کنید

یکی از بهترین راه های که می توانید در کنار تغییر چیدمان استفاده کنید مدرن فکر کردن است. مدرن فکر کردن تنها به این نیست که مبل های منزل خود را از سبک مبل کلاسیک و سلطنتی به سمت مبل های راحتی مدرن یا مبل های چستر ببرید. تغییر مبلمان از سبک کلاسیک و سلطنتی به سمت مبل راحتی ایده ی بسیار فوق العاده ای است ولی شما به راحتی می توانید تغییر وسایل منزل با وسایل مدرن تر تغییرات اساسی در منزل خود به وجود بیاورید.

یکی از راه هایی که شما می توانید برای تغییر در منزل خصوصا در اتاق پذیرایی استفاده کنید جایگزینی تعدادی از نورهای سفید با نور های زرد رنگ است.

تغییر مکان مبلمان و یا خرید مبلمان جدید

آخرین مرحله از تغییر چیدمان منزل، تغییر مبلمان است. مبلمان به خاطر این که قسمت زیادی از اتاق پذیرایی را اشغال می کند تغییر آن ها باعث می شود یک تغییر بزرگ در منزلتان ایجاد شود. ساده ترین راه برای تغییر جا به جایی آن به یک نقطه ی دیگر از پذیرایی است. اگر شما امکان خرید مبل را دارا می باشید سعی کنید با خرید مبل های جدید تغییرات بزرگ در چیدمان خود به وجود بیاورید. اگر منزلتان دارای فضای بزرگ است و شما به راحتی توانایی این را خواهید داشت تا از مبلمان کلاسیک یا سلطنتی استفاده کنید پیشنهاد ما به شما خرید مبل کلاسیک و سلطنتی است تا با زیبایی این مبلمان منزل خود را زیباتر از قبل نمائید در غیر این صورت سعی کنید به خرید مبل چستر و خرید مبل راحتی مدرن فکر کنید تا با کمترین فضا بیشترین زیبایی را برای منزل خود ایجاد کنید.

مبل کلاسیک رائول
مبل کلاسیک رائول

گالری مبل سید کاشان علاوه بر فروش نقدی مبلمان این امکان را برای تمان عزیزان سراسر ایران فراهم آورده است که مبلمان خود را به صورت اقساطی خریداری کنید. همچنین این گالری با ایجاد طرح فروش مبل اقساطی فرهنگیان سعی کرده است برای فرهنگیان عزیز خدمات ویژه ای ارائه دهد با این حال هیچ گاه این گالری از حال بازنشستگان غافل نشده است در این روزها با ایجاد طرح فروش مبل اقساطی بازنشستگان سعی کرده است این کمک بیشتری به این عزیزان داشته باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.