بررسی کوتاه مبل چستر یونانی

مبل چستر یونانی پایه استیل

یکی از علایق اصلی انسان خرید زیباترین و بهترین ها است. در صنعت مبلمان از دیرباز مبل چستر دارای محبوبیت بسیاری است. در بین مبل های چستر همواره مبل چستر یونانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است محبوبیت این چسترفیلد در قرن قبل به گونه ای بود که لقب محبوب ترین مبل چستر قرن را از ٖآن خود کرد. شاید این سوال برایتان مطرح بشود که چرا مبل چستر یونانی یکی از برترین مبل های راحتی محسوب می شود. ما در گالری مبلمان سید کاشان که یکی سعی داریم که در مقاله پیش رو یعنی بررسی کوتاه مبل چستر یونانی دلایل محبوبیت روزافزون این مبل را بیان کنیم.

قبل از این که بخواهیم عوامل محبوبیت مبل چستر یونانی را بررسی کنیم بهتر است آن ها برشماریم و در ادامه به بررسی هرکدام بپردازیم.

  • طراحی جذاب
  • متریال مناسب برای مبل چستر یونانی
  • قیمت مناسب به نسبت سایر مبلمان راحتی
  • استراتژی فروش اقساطی گالری مبل سید

مبل چستر یونانی

طراحی جذاب مبل چستر یونانی

مبل چستر یونانی یکی از جذاب ترین مبل های چستر در سراسر جهان محسوب می شود. مبل چستر یونانی با ظاهر امروزی خود یکی از مبل های چستر بااصالت است. این مبل که ریشه های آن به یونان باز می گردد در حال حاضر در سراسر دنیا تولید و به فروش می رسد.

مبل چستر یونانی از نظر ظاهری جذاب است، در طراحی ظاهری این مبل ویژگی هایی زیادی تعبیه شده است یکی از ویژگی های ظاهری جذاب مبل چستر یونانی، طراحی خاص دسته های مبل های تک نفره و کاناپه ی آن است. این طراحی زیبای ظاهری بسیار کمک به محبوبیت این مبل کرده است.

 مبل چستر یونانی به صورت 8 نفره تولید می شود که شامل دو کاناپه و دو عدد صندلی تک است. در طراحی این مبل دو طرف لمسه دوزی شده است این لمسه دوزی ها به صورت دستی است که باعث محبوبیت بیشتر این شده است. تولید مبل چستر یونانی به دو صورت مبل چستر یونانی پایه استیل و پایه چوبی است و به دلخواه مشتری قابل سفارش است.

مبل چستر یونانی پایه استیل

متریال مناسب مبل چستر یونانی

یکی از مهم ترین عوامل در خرید مبل، متریال به کار رفته شده در مبل است زیرا این عامل باعث ماندگاری بیشتر این مبل می شود و هرچه متریال به کار گرفته شده در این مبلمان بهتر باشد مدت زمانی بیشتری مبل سالم خواهد بود و دیگر نیاز به تعمیرات نخواهید داشت.

در اسکلت مبل چستر یونانی از چوب روس استفاده شده است. چوب روس یک چوب وارداتی بسیار سبک و مقاوم است از مهم ترین ویژگی چوب روس دوام بسیار بالای این چوب در برابر موریانه ها است به گونه ای موریانه کمترین تمایل به خوردن این چوب از خود نشان می دهد.

متریال به کار گرفته شده در قسمت پشتی و بدنه مبل چستر یونانی به کار گرفته شده است، فوم سرد است. فوم سرد بهترین فوم در حال حاضر در صنعت مبلمان است؛ این فوم علاوه بر خاصیت کشسانی بسیار فوق العاده به نسبت سایر فوم ها یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی این مبل بوده است. فوم سرد به خاطر این که در بلندمدت نیاز به تعمیر ندارد و به نسبت سایر فوم ها نظیر فوم گرد از دوام بهتر و برگشت پذیری سریعتری دارا است.

آخرین متریالی که در طراحی این مبل استفاده شده است، پارچه مسکو است. پارچه ی مسکو یک پارچه بسیار جذاب است که به مبل چستر یونانی جذابیت فوق العاده ای را اعطا کرده است دوام و ماندگاری فوق العاده ای به این مبل می دهد.

مبل چستر یونانی

قیمت مناسب مبل چستر یونانی به نسبت سایر مبل های چستر

یکی دیگر از عوامل مهم در خرید مبل چستر یونانی قیمت مناسب آن است. مبل های چستر اصولا دارای قیمت های بسیار بالایی در بین مبل های راحتی دارند ولی مبل چستر یکی از ارزنده ترین مبل های چستر است این مبل چستر که از لحاظ قیمتی خیلی تفاوتی با مبل های راحتی ندارد باعث شده است که مشتریان راحتی را جذب خود کنند و به جای خرید انواع مختلف مبل راحتی، مبل چستر یونانی را تهیه کنند.

آن چه تا به این لحظه از بررسی کوتاه مبل چستر یونانی مطالعه نمودید به بررسی محبوبیت مبل چستر یونانی در ظاهر و متریال این مبل بوده است، در آخر مهم ترین دلیلی که این مبل موفق شده است جزو پرفروش ترین مبل چستر در این گالری تبدیل شود مربوط به طرح فروش اقساطی مبل سید است.

مبل چستر یونانی پایه استیل

استراتژی فروش اقساطی گالری مبلمان سید کاشان

گالری مبلمان سید کاشان معتقد است که در منزل هر ایرانی باید یک مبل و یک سرویس خواب موجود باشد و به همین خاطر سعی کرده است علاوه بر قیمت پائین برای فروش مبلمان و سرویس خواب خود اقدام به فروش اقساطی کرده است.

طرح فروش اقساطی مبلمان طرحی است که در راستای اعتقاد خود یعنی رفاه بیشتر تمام هموطنان ایجاد کرده است تا هر کس که داخل مرزهای ایران است بدون هیچ دغدغه ای مبلمان و سرویس خواب خود را تهیه نماید. آخرین طرح های این گالری ایجاد دو طرح پرطرفدار برای دو قشر مهم جامعه یعنی فرهنگیان و بازنشستگان است، طرح مبل اقساطی فرهنگیان و مبل اقساطی بازنشستگان نیز در راستای همین ایجاد شده است.

مبل چستر یونانی

جهت سفارش انواع مبل راحتی به صورت اقساطی می توانید محصولا مبل راحتی گالری مبل سید کاشان را در فروش اقساطی مبل راحتی و برای دیدن تمام مبلمان چستر تولید شده توسط مبل سید کاشان کافی است به فروش اقساطی مبل چستر مراجعه نمائید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.