بررسی کوتاه مبل تخت شو هرمس

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

مبل تخت شو هرمس یکی از برترین مبل های راحتی محسوب می شود. این مبل جذاب که یکی از محصولات گالری مبل سید کاشان محسوب می شود. این مبل به چندین دلیل یکی از مبلمان راحتی گالری سید محسوب می شود که این عوامل عبارتند از:

  • جذابیت در طراحی
  • مکانیزه بودن یا همان قابلیت تخت شو بودن
  • متریال به کار گرفته شده
  • شباهت این مبل به مبل های چستر
  • قیمت مناسب به نسبت سایر مبلمان راحتی
  • استراتژی فروش اقساطی گالری مبلمان سید کاشان

در ادامه ما سعی داریم هر یک از این شش عامل که باعث فروش فوق العاده این مبل راحتی شده است را بررسی و تحلیل نمائیم. پس اگر شما قصد خرید مبل مکانیزه تخت شو هرمس را دارید بهتر است این مقاله که بررسی کوتاه مبل تخت شو هرمس است را تا آخر مطالعه نمائید، زیرا مطالعه این مطلب بسیار در نهایی شدن تصمیم شما کمک می کند.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

بررسی کوتاه مبل مکانیزه هرمس

اگر بخواهیم ویژگی های های اصلی یک مبل را بررسی کنیم قطعا چند عامل بسیار با اهمیت هستند که این عوامل شامل طراحی و زیبایی، متریال به کار گرفته شده و قیمت آن است. این سه عامل از مهم ترین عوامل در خرید یک مبل محسوب می شود در ادامه این مقاله ما این سه عامل را به صورت اجمالی برای این مبل بررسی خواهیم کرد.

طراحی جذاب مبل مکانیزه تخت شو هرمس

اولین ویژگی که باعث می شود یک مبل طرفدار پیدا کند و به فروش برسد، زیبایی و شکل ظاهری یک مبل است. فرض کنید شما وارد گالری مبل سید می شوید قبل از دانستن این که هر مبل چه قیمتی دارد و یا از چه متریالی در تولید آن بهره گرفته شده است، شما جذب ویژگی های ظاهری یک مبل می شوید. شکل ظاهری مبل هرمس به گونه ای است که شما با مشاهده ی آن جذب آن می شوید و به این مبل علاقه نشان می دهید. در ادامه ما سعی داریم برخی از ویژگی های ظاهری این مبل را بررسی نمائیم.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

 

مبل هرمس یک محصول ۸ نفره است که به صورت دو عدد مبل ۳ نفره و دو عدد صندلی تک ارائه همراه با میز و عسلی های بسیار جذاب طراحی شده است. طراحی مبل های سه نفره به گونه ای است که به راحتی می توان پشتی آن را به عقب برد و هر کدام را تبدیل به یک تخت خواب تبدیل نمود.

صندلی های تک نفره ی این مبل بسیار طراحی منحصر به فردی دارا است که باعث می شود هر فرد درگیر نوع طراحی آن بشود. طراحی منحصر به فرد این صندلی ها در هیچ یک از مبلمان قبل از طراحی این مبل دیده نشده است و همین یک جذابیت فوق العاده برای این محصول می شود.

از لحاظ طراحی مبل هرمس را می توان یک اثر چشم نواز برای منازل معرفی کرد مبلی که از لحاظ طراحی خاص و کم نظیر است و باعث می شود هر چشمی معطوف نحوی طراحی و زیبایی این مبل می شود.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

بررسی کوتاه متریال به کار گرفته شده در مبل هرمس

یکی از مهم ترین عوامل در خرید مبل، متریال به کار رفته شده در مبل است زیرا این عامل باعث ماندگاری بیشتر این مبل می شود و هرچه متریال به کار گرفته شده در این مبلمان بهتر باشد مدت زمانی بیشتری مبل سالم خواهد بود و دیگر نیاز به تعمیرات نخواهید داشت.

در اسکلت و نمای این مبل از چوب راش استفاده شده است. چوب راش یکی از بهترین چوب ها در ساخت مبل محسوب می شود زیرا این چوب علاوه بر دوام بسیار بالایی که دارد؛ وزن بسیار کمتری به نسبت چوب گردو دارد و حمل و نقل، جا به جایی این مبل را بسیار ساده و بی زحمت تبدیل می کند. در گذشته مبل سید برای اسکلت این محصول خود از جوب روس استفاده می کرده است ولی به خاطر این که  دیگر هیچ دغدغه ذهنی در بلند مدت از لحاظ ماندگاری و سلامت چوب در ذهن مشتری های عزیزمان نباشد ما سعی کردیم با استفاده از چوب راش این شک را برطرف نمائیم.

متریال به کار گرفته شده در قسمت پشتی و بدنه مبل هرمس به کار گرفته شده است، فوم سرد است. فوم سرد یکی از بهترین فوم ها در ساخت مبلمان است؛ این فوم علاوه بر خاصیت کشسانی بسیار فوق العاده به نسبت سایر فوم ها یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی این مبل بوده است. فوم سرد به خاطر این که در بلندمدت نیاز به تعمیر ندارد و به نسبت سایر فوم ها نظیر فوم گرد از دوام بهتر و برگشت پذیری سریعتری دارا است.

آخرین متریالی که در طراحی این مبل استفاده شده است، پارچه هانزو است. پارچه ی هانزو علاوه بر جذابیت فوق العاده ای که به مبل هرمس اعطا می کند به خاطر جنسش که بسیار شبیه به چرم است دوام و ماندگاری فوق العاده ای به این مبل می دهد و این عامل به خاطر تخت شو بودن این مبل یک مزیت بسیار مهم است.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

 

شباهت مبل هرمس به مبلمان چستر

مبل چستر یکی از محبوب ترین مبلمان راحتی چه در ایران و چه در خارج از کشور عزیزمان محسوب می شود. این مدل مبل علاوه بر جذابیت بسیار بالای خود یک مبل راحتی چشم نواز است. مبل هرمس نیز شباهاتی به مبلمان چستر دارد ولی جزو مبل های چستر محسوب نمی شود در ادامه ما ویژگی های مشابه و عامل اصلی تفاوت آن را بیان خواهیم کرد. ( اگر تمایل دارید که بیشتر با مبل چستر آشنا شوید بهتر است مقاله مبل چستر چیست را مطالعه نمائید.)

مبل هرمس به خاطر دسته های کوتاهی که دارد بسیار شبیه به مبل های چستر است ولی به خاطر پشتی بلند و یا پشتی عقب در کاناپه های سه نفره بسیار متفاوت با مبل های معمول سبک چستر دارد که این تفاوت قابل چشم پوشی است. اما نکته ی مهم در متفاوت بودن این مبل با مبلمان سبک چسترفیلد در عدم لمسه دوزی است، لمسه دوزی ها مهم ترین شاخصه مبل های چستر است که در این مبل قابل مشاهده نمی باشد ولی طرح بافت هایی که در این مبل استفاده شده است باعث شده این مبل را در نگاه اول به یک مبل چستر زیبا تبدیل می کند.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

مکانیزه بودن یا همان قابلیت تخت شو بودن مبل هرمس

مهم ترین و اصلی ترین ویژگی مبل هرمس قابلیت تبدیل آن به تخت خواب است که این مبل را به یک مبل چند منظوره تبدیل می کند که علاوه شما با خرید آن دیگر نیاز به خرید سرویس خواب نخواهید داشت. مبل های مکانیزه را معمولا مجردها تهیه می کنند زیرا علاوه بر خرید این مبل دغدغه سرویس خواب خود را نیز حل می کنند؛ البته که استفاده از این مبل ها تنها محدود به خانه های افراد مجرد نیست و تنها مجرد ها نیستند که می توانند از قابلیت مکانیزه بودن این مبل استفاده کنند بلکه هر کسی می تواند با تهیه این مبل علاوه بر خرید مبل راحتی جذاب یک سرویس خواب راحت نیز تهیه نموده اند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم مبل های مکانیزه این است که به خاطر طراحی دوگانه کمترین فضا را اشغال می کنند و بسیار مناسب برای منازل با متراژ پائین است، مبل هرمس علاوه بر این طراحی دوگانه؛ به گونه ای هم طراحی شده است که فضای کمتری را اشغال کند و به همین خاطر یکی از بهترین مبلمان برای آپارتمان ها محسوب می شود.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

قیمت مناسب به نسبت سایر مبلمان راحتی

یکی دیگر از عوامل مهم در خرید مبل هرمس قیمت مناسب آن است. این مبل با توجه به این که یک مبل راحتی هست همزمان می توان از آن به عنوان دو عدد سرویس خواب نیز محسوب می شود پس از لحاظ منطقی می تواند این مبل به نسبت سایر مبل های راحیتی دیگر قیمت قابل توجهی داشته باشد ولی گالری مبل سید از افزدون هزینه های اضافی و بالا از این مبل صرف نظر کرده است و سعی کرده است آن را با یک قیمت بسیار فوق العاده به فروش برساند که هر کسی که تمایل دارد به راحتی بتواند این مبل را تهیه کند.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

استراتژی فروش اقساطی گالری مبلمان سید کاشان

گالری مبلمان سید کاشان معتقد است که در منزل هر ایرانی باید یک مبل و یک سرویس خواب موجود باشد و به همین خاطر سعی کرده است علاوه بر قیمت پائین برای فروش مبلمان و سرویس خواب خود اقدام به فروش اقساطی کرده است.

طرح فروش اقساطی مبلمان و سرویس خواب طرحی است که در راستای اعتقاد خود یعنی رفاه بیشتر تمام هموطنان ایجاد کرده است تا هر کس که داخل مرزهای ایران است بدون هیچ دغدغه ای مبلمان و سرویس خواب خود را تهیه نماید. آخرین طرح های این گالری ایجاد دو طرح پرطرفدار برای دو قشر مهم جامعه یعنی فرهنگیان و بازنشستگان است، طرح فروش اقساطی مبل فرهنگیان و فروش اقساطی مبل بازنشستگان نیز در راستای همین ایجاد شده است.

مبل مکانیزه تخت شو هرمس

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.