مبل کلاسیک کتیبه

توضیحات

مبل کتیبه یک کار شرکتی با دوام می باشد که به مبل کلاسیک طراحی شده است. این محصول طراحی بسیار ساده و دلنشینی دارد و برای استفاده در کنار عمده ی اجزای منزل و با هر طرحی مناسب می باشد.

این مبل 9 نفره به همراه میز و عسلی از یک کاناپه 3 نفره و چهار صندلی تک نفره و دو عدد صندلی میزبان طراحی شده است

فرم دسته های مبل تک نفره بسیار جذاب می باشد و به صورت دو تکه طراحی شده است که یک تکه از سمت تکیه گاه مبل بوده و قسمت دیگر از سمت نشیمن مبل می باشد که در زاویه ی قائم به یک نقطه ی مشترک می رسد.

پایه های این مبل بسیار خاص طراحی شده است و جلوه ی این مبل را بیشتر نموده است. قسمت تاج مبل و قسمت پایینی مبل طراحی هماهنگ و یکسانی دارد و هامونی این مجموعه را بیشتر میکند.

چوب بکار رفته در مبل کلاسیک کتیبه راش است و رنگ چوب به انتخاب شما می باشد. برای رنگ چوب این مبل از رنگ پلی یورتان ترک استفاده می شود که بسیار با کیفیت است. استحکام و تراکم این چوب این امکان را میدهد که در طراحی این مبل از طرح های منبت بسیار ظریف و خاص استفاده شود. منبت کاری های روی تاج، دسته ها، پایه ها و پایین این مبل بسیار زیبا و بصورت کاملا قرینه می باشد. مبل سه نفره نارنیا دارای چهار کوسن با طرح ها و شکل های هندسی متفاوت است که زیبایی این مبل را دو برابر میکند.

برای کفی این مبل از فوم سرد استفاده می شود که بسیار راحت است و علاوه بر آن شکل ظاهری خودش را حفظ میکند.

جنس پارچه به کار گرفته شده در این مبل از نوع شانل ترک است و انتخاب رنگ پارچه کاملا بر اساس سلیقه ی شما انجام می گردد و شما این امکان را دارید تا این محصول را بر اساس سبک و رنگ دکور منزل خود انتخاب کنید.

از ویژگی این مبل کلاسیک به استفاده از ورق های نقره در این مبل اشاره کرد همچنین در دو طرف مبل منبت کاری شده است که به آن جلوه ای خاص و زیبا می بخشد.

مبل کلاسیک کتیبه برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با ضمانت نامه 36 ماهه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

گالری مبل سید در نظر دارد تمام محصولات خود را به صورت اقساط با شرایط ویژه و عالی به فروش برساند. جهت اطلاع از نحوه ی خرید اقساطی مبل کتیبه می توانید از لینک فروش اقساطی مبلمان استفاده نمائید.

جنس پارچه:

پارچه شانل ترک

جنس کلاف:

چوب راش

نوع فوم:

فوم سرد

به اشتراک بگذارید