سرویس خواب ویکتوریا

توضیحات

سرویس خواب ویکتوریا یک سرویس خواب دو نفره بسیار زیبا و شیک و دارای طراحی چشم نواز می باشد. این سرویس مناسب به خاطر نوع طراحی شیک و حرفه ای در ظاهر و کف این قابلیت را دارا است که برای تمام زوجین مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی این سرویس به گونه ای است که تمام جنبه های روانشناسی برای ایجاد یک خواب راحت در آن لحاظ شده است. فاصله تشک تا زمین به گونه ای طراحی شده است که پس از یک استراحت طولانی مدت به هنگام برخاستن از تخت خواب کمترین فشار ناشی از برخاستن به کمر و عضلات وارد شود.

سرویس خواب ویکتوریا با به همراه داشتن یک میز آرایشی چهار کشویی بسیار زیبا و کارامد است که فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

این سرویس دارای دو پاتختی مکعبی شکل دو کشویی جادار می باشد.

این سرویس خواب یک کار مطمئن هم از لحاظ جنس چوب به کار رفته و هم از لحاظ اتصالات می باشد. جنس چوب به کار رفته در این سرویس خواب از جنس MPF درجه یک است که امکان شکسته شدن چوب در این سرویس را به صفر رسانیده است. این سرویس به گونه ای طراحی شده است که در بلند مدت همانند روز اول فاقد هرگونه آلودگی صوتی در تمام اقلام این سرویس باشد.

سرویس خواب ویکتوریا بسیار زیبا و متفاوت طراحی شده است. این کالا دارای قابلیت انتخاب رنگ می باشد و شما این امکان را دارید تا این جز منزلتان را نیز با سایر اقلام خود هماهنگ سازی کنید. این محصول برای شما در سراسر کشور قابل ارسال می باشد و شما می توانید این کالا را همراه با 36 ماه ضمانت نامه و گارانتی کتبی درب منزل خود تحویل بگیرید.

جنس اسکلت:

چوب MDF

اقلام همراه:

میز آرایشی 4 کشویی
دو عدد پاتختی 2 کشویی

به اشتراک بگذارید