فروش مبل اقساطی نظامیان

نظامیان جزو زحمت کش ترین افراد جامعه هستند. نظامیان پاسداران آب و خاک و امنیت کشور هستند. نیروهای مسلح با تلاش های بسیار خود باعث امنیت و آرامش جامعه و شهرها شده اند و دارای ارج و قرب بسیاری بین عموم جامعه دارند. کارمندان نیروی انتظامی، ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همه جزو زحمتکشان جامعه ایرانمان هستند و بدون چشم داشت مالی در راستای امنیت و آسایش هم میهنان عزیزمان تلاش می کنند.

طرح خرید مبلمان اقساطی نظامیان یکی طرح بلند مدت در جهت رفاه حال تمام نیروهای مسلح عزیز می باشد، در این طرح گالری مبلمان سید در نظر دارد برای نظامیان عزیز علاوه بر امکان خرید اقساطی مبلمان این امکان را به وجود آورده است که در صورتی که شما قصد خرید نقدی از گالری را داشته باشید از تخفیف ویژه ی نیروهای مسلح استفاده نمایند.

فروش اقساطی مبلمان ویژه نظامیان

مبل سید نیز در جهت تکریم مقام نظامیان عزیز که امنیت بخشان جامعه محسوب می شوند یک طرح بسیار عالی برای این قشر زحمت کش و مهربان و دلسوز در نظر گرفته است، این طرح همان طرح فروش اقساطی مبلمان نظامیان را به وجود آورده است که مقداری از زحمت های این قشر را جبران نماید.

یکی از محورهای برنامه ریزی دولت ها در هر جامعه ی پیشرفته، طرح های ویژه برای نظامیان و نیروهای مسلح آن کشور محسوب می شود. نیروهای مسلح و نظامیان در هر جامعه ای مورد احترام تمام افراد جامعه واقع می شوند زیرا این نیروهای مسلح و نظامیان هر سرزمین امنیت بخش و مایه آرامش هستند از طرفی حضور آن ها کشور های دیگر را از حمله به کشور باز می دارد و در صورت وقوع جنگ اولین افرادی هستند که بدون هیچ چشم داشتی جان بر کفانه در راستای پاسداری از وطن دفاع می کنند.

فروش اقساطی مبلمان ویژه نظامیان و نیروهای مسلح یک طرح بلند مدت برای تمام نظامیان عزیز است، در این طرح نظامیان می توانند بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به ضامن به صورت چکی مبلمان خود را تهیه کنید. این فروش به گونه ای است که نیروهای مسلح عزیز و مهربان بدون پرداخت هزینه های اضافی همچون سود و کارمزد مبلمان مد نظر خود را تهیه و این امکان را داشته باشید که هر کجا که از سرزمین عزیزمان ایران هستید درب منزل خود با کمترین هزینه دریافت نمایند.

شرایط خرید اقساطی مبلمان برای نظامیان

گالری مبلمان سید برای قدردانی از نظامیان عزیر طرح فروش اقساطی ویژه نظامیان را اجرا کرده است و تمام نیروهای مسلح اعم از نیرو انتظامی، ارتش جمهموری اسلامی و سپاه پاسداران و سایر نیروهای مسلح می توانند از این طرح بهرمند شود.

در فروش اقساطی ویژه نظامیان؛ شما می توانید مبلمان مورد نظر خود را با رنگ بندی دلخواه و با شرایط کاملاً اقساطی از گالری مبلمان سید سفارش بدهید تا درب منزل تحویل بگیرید. شرایط فروش ما برای خرید اقساطی توسط شما عزیزان بدون هیچ گونه پیش پرداخت انجام می شود یعنی از دم قسط، بدون یک ریال سود و کارمزد، بدون ضامن و وام بانکی و صرفاً از طریق پرداخت چک است.

شاید برایتان سوال باشد که این اقساط چند ماهه است و چگونه می شود پرداخت کرد؟
تعداد اقساط از ۱۲ الی ۲۰ ماهه و بستگی به مقدار خرید شما دارد و هر چقدر مبلغ فاکتور شما بیشتر باشد تعداد اقساط هم اضافه می شود. شما می توانید به تعداد اقساط، چک ماه به ماه و یا اینکه هر دو ماه یک بار چک بدهید
مثلاً برای خریدی که اقساط آن ۱۲ ماهه است می توانید ۱۲ چک ماه به ماه یا ۶ چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید.
البته اگر شما تمایل به خرید نقدی مبلمان دارید می توانید از ۱۰ درصد تخفیف ویژه خرید نقدی مبل سید بهره مند شوید.

سوالات متداول درباره فروش اقساطی نظامیان

شرایط خرید اقساطی برای نظامیان چگونه است؟

بدون پیش پرداخت، بدون سود و کامزد و بدون ضامن و فقط با پرداخت چک است.

برای خرید اقساطی نیاز به سفته یا ضامن است؟

خیر پرداخت صرفا از طریق چک صیاد است.

چه نوع چکی برای شما قابل قبول است؟

چک صیاد و قبل از ثبت سفارش استعلام چک گرفته می شود.

مدت اقساط چند ماهه است و نیاز به چند برگه چک داریم؟

اقساط با توجه به مبلغ خرید از 12 الی 20 ماه می باشد، مثلا برای اقساط 12 ماهه می توانید، 12 چک ماه به ماه یا 6چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید.

آدرس گالری مبل سید کاشان