مبل کلاسیک و سلطنتی

انواع مبل کلاسیک و سلطنتی

مبلمان سبک کلاسیک و مبلمان سبک سلطنتی دو دسته مهم در صنعت مبلمان محسوب می شود. این دو دسته تنها در ایران است که ما شاهد آن هستیم و در سراسر دنیا ما آن ها را در یک دسته به نام مبلمان کلاسیک می دانند، زیرا معتقد هستند تفاوت آن چنانی نیست که بخواهیم این دو دسته را تفکیک کنیم. گالری مبلمان سید کاشان نیز با توجه به تولیدات انواع مبلمان کلاسیک و سلطنتی متنوع همواره مبلمان تولیدی خود را ترکیبی از این دو دسته تولید نموده است. مزیت این روش به نسبت تفکیک کردن این دو دسته این است که شما با هر خرید مبل کلاسیک در واقع می توانید این ادعا را داشته باشید که یک مبل سلطنتی نیز خریداری کنید. در مقابل کسانی که مبل سلطنتی خریداری می کنند به راحتی می توانند این ادعا را داشته باشند تا یک مبل کلاسیک فوق العاده تهیه نموده اند.

از مهم ترین آثار مبلمان کلاسیک و استیل گالری مبل سید می توان به مبلمان مبل رائول که یکی از پرفروش ترین مبلمان سبک کلاسیک و همچنین آثار ارزشمند دیگری چون مبل طلاکوب کاجی، مبل نقره کوب نقشینه و مبلمان که جزو دسته سلطنتی ها می توان حساب نمود نظیر دو مبل محبوب مبل سلطنتی رها، مبل سلطنتی تابان اشاره نمود.

یکی دیگر از خدمات این گالری در شما تمام مبلمان مد نظر خود را می توانید به صورت نقد و اقساطی در شرایط فوق العاده بدون سود و کارمزد و نیاز به تهیه ی ضامن خریداری کنید. طرح فروش اقساطی مبلمان یکی از برترین طرح های فروش قسطی مبل در ایران محسوب می شود، جهت ٖآشنایی بیشتر با طرح فروش قسطی مبلمان و سرویس خواب می توانید طرح فروش اقساطی مبلمان گالری مبل سید را به طور کامل مطالعه نمائید و در صورت هر گونه نیاز به مشاوره با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

راهنمای خرید بهترین مبل کلاسیک، استیل

مبل کلاسیک و مبل سلطنتی از مهم ترین جذابترین و چشم نوازترین مبلمان در سراسر جهان محسوب می شود. این مبلمان بنا بر نوع تولید نیازمند است در هنگام خرید مبل دقت به خرج داد تا مبل بهتری را از لحاظ شاخصه های مختلف تهیه نمود. یکی از مهم ترین دلایلی که چنین سخنی را می گوئیم به این خاطر است که دوام و ماندگاری این دسته از مبلمان به نسبت مبلمان سبک راحتی پس به همین خاطر مهم تر است که در هنگام خریدار دقت بیشتری شود تا این دوام و ماندگاری افزایش یابد. ( اگر تمایل دارید آثار مبل راحتی گالری را به صورت اقساطی تهیه کنید می توانید با مشاهده فروش اقساطی مبل راحتی با تمام مبلمان راحتی این گالری را بازدید کنید.)

یکی از مواردی که در هنگام خرید مبل های کلاسیک و استیل (سلطنتی) باید دقت نمود، متریال آن است. متریال به معنی مصالح و هر آن چیزی که برای تولید یک وسیله به کار می رود؛ متریال در مبل در اصطلاح به تمام وسایل سازنده مبلمان گفته می شود نظیر چوب و فلزات، پارچه های بدنه و پشتی و فوم های کار گرفته شده در قسمت نشیمن و پشتی و سایر مواردی که در تولید یک مبل استفاده می شود. در حالت کلی متریال مهم در مبلمان به چوب و فلزات اسکلت و نما، فوم و پارچه های مبلی است.

بهترین چوب ها در ساحت مبلمان، چوب راش، چوب روس و چوب گردو است. چوب های راش معمولا در مناطق شمالی کشور و کشورهایی شمالی نظیر گرجستان و روسیه وارد می شود. چوب راش یکی از بهترین چوب ها در تولید مبلمان مخصوصا مبل های راحتی و مبلمان کلاسیک و سلطنتی می باشد.

یکی دیگر از چوب های عالی در تولید مبل های کلاسیک و استیل، چوب روس است. چوب روس که جزو چوب های وارداتی به کشور از کشور روسیه علاوه بر رنگ سفید که رنگ پذیری بسیار بالا دارد و در مقایسه با سایر چوب ها در عین حال که ار لحاظ استحکام برابر است، وزن سبکتری دارد و چوب روس یکی از بهترین چوب ها در ساخت مبلمان شده است زیرا به افراد این امکان را می دهد بتوانند به راحتی آن را حمل و جا به جا کنند.

در آخر مهم ترین چوبی که در ساخت مبلمان کلاسیک و استیل به کار می رود، چوب گردو است. چوب گردو یکی از محکم ترین چوب ها در صنعت تولید مبلمان کلاسیک است؛ این چوب از لحاظ دوام و ماندگاری همانند چوب راش است ولی از لحاظ وزنی بسیار سنگین تر از آن می باشد ولی در مقابل جلوه ی دیگری به مبل می تواند اعطا کند البته این چوب در برابر آسیب رسانی از طریق موریانه ها به نسبت چوب روس و راش ضعیف تر است اما با این حال یکی از برترین چوب ها در صنعت مبلمان محسوب می شود.

در مورد فوم های مناسب برای مبل راحتی انواع فوم سرد و فوم ویژه و … است. این فوم ها علاوه بر دوام بالایی که به نسبت سایر فوم ها دارند وزن سبک تر و منعطف تر است. در هنگام خرید مبل بهتر است مبلمانی را خریداری کنید که از فوم های سرد و ویژه در آن استفاده شده است.

مراحل تولید مبل کلاسیک و استیل

اولین گام در هنگام ساخت مبل های کلاسیک، ساخت اسکلت مبل است. اسکلت مبل در واقع به قسمت چوب هایی است که در قسمت داخلی مبل استفاده می شود. اسکلت ها توسط نجاران حرفه ای ساخت می شوند. معمولا در ساخت اسکلت مبل از چوب هایی روس، راش و گردو که قبلا در این مورد صحبت کرده‌ایم. پس از ساخت اسکلت داخلی مبل نوبت به تراش های با دست روی دسته ها و تاج ها می رس در این مرحله دقت مهم ترین چیز در تولید مبل به شمار می رود زیرا باید به صورت دقیق تراش ها داده شود تا به دیگر قسمت ها آسیب داده نشود.

مزیت ساخت دستی تاج و دسته نسبت به صنعتی این است که در این کار علاوه بر دقت سعی می شود از چوب هایی استفاده شود تا کمترین آسیب نیز در بلندمدت در آن به وجود بیاید و دوام مبل در این روش بالاتر خواهد بود.

پس از ساخت اسکلت مبل تختشو، چوب ها به قسمت رنگکاری می رود. در رنگکاری معمولا از رنگ های پلی یورتان و پلی استر استفاده می شود. دلیل این کار ضدآب شدن اسکلت است که در صورتی که مبل در مجاورت رطوبت قرار گرفت از بین نرود و مدت زمان زیادی ماندگار باشد. پس از رنگکاری مبل های راحتی توسط فوم پر می شود تا زمانی که به میزانی برسد که استفاده کننده احساس راحتی بکند. بعد از انجام فوم کشی ها نوبت به سراغ پارچه کشی می رسد.

خرید بی واسطه مبل کلاسیک و استیل از تولیدی

مبل کلاسیک به نسبت مبل های راحتی مدرن دارای قیمت های نسبتا بالاتر است و شیادان زیادی با تولید این مبل سعی دارند با فروش مبل کلاسیک و استیل بی کیفیت به درآمد های بالا برسند به همین خاطر بهتر است این مبلمان را از تولیدی تهیه نمائید. مبل سید تنها یک گالری مبلمان و سرویس خواب نیست بلکه در واقع یک تولیدکننده بزرگ مبلمان و سرویس خواب در ایران است. شما با خرید بی واسطه‌ی مبل استیل سلطنتی و کلاسیک در واقع علاوه بر این که می تواتید از قیمت بسیار پائین تر استفاده کنید و از تولیدی خریداری کنید، همچنین شما از بابت متریال به کار گرفته شده در این مبل خاطرتان جمع باشد و مطمئن باشید مبلی که خریداری کرده اید از متریال بسیار عالی در ساختش استفاده شده است. یکی از مهم ترین این ویژگی ها در گالری مبل سید کاشان این است که شما از سراسر ایران به راحتی می توانید مبل مد نظر خود را سفارش دهید و پس از خرید از ضمانت نامه 36 ماه ما بهره مند شوید.

حراج مبل کلاسیک و استیل

یکی از مهم ترین ویژگی های گالری مبل سید کاشان، حراج های فوق العاده ی آن است. گالری مبل سید به خاطر حجم تولیدات بالای مبل های کلاسیک و مبل های استیل یا همان سلطنتی همواره در برابر افزایش قیمت ها منعطف بوده است و از افزایش قیمت های ناگهانی جلوگیری می کنند.

همچنین این گالری در ایام مختلف حراج های بسیار فوق العاده ای برای تمام ساکنان ایران در نظر می گیرد. در این حراج های فوق العاده مبل که توسط مبل سید انجام می شود علاوه بر کاهش قیمت شما این امکان را خواهید داشت که در اقساط نسبتا بلندتر مبالغ خرید خود را بپردازید.

خرید مبل استیل و کلاسیک ارزان قیمت

همان طور که گفتیم تولیدات گالری مبل سید کاشان بسیار بالا می باشد و این عامل سبب شده است افزایش ناگهانی قیمت متریال بر روی مبل های این گالری چندان تاثیر پذیر نیست. همچنین در به خاطر تولیدی بودن مبل سید شما می توانید منتظر حراج های مبل نباشید و هر زمانی که اراده کنید مبل مد نظر خود را به ارزان ترین قیمت نسبت به سایر گالری ها خریداری کنید.

خرید آنلاین و حضوری مبل کلاسیک

یکی از ویژگی های گالری مبل سید این است که شما از سراسر ایران می توانید به راحتی از امکانات گالری استفاده کنید. شما می توانید مبل های استیل و کلاسیک مد نظر خود را به دو صورت حضوری و حتی آنلاین سفارش دهید و آن را در به منزل خود تحویل بگیرید.

همچنین شما این امکان را دارید که رنگ مبل از قبیل رنگ پارچه مبلی و یا رنگ های نما را انتخاب کنید و مطابق نظر خود و سلیقه ی خود مبل خود را سفارش دهید.

همچنین شما در هنگام دریافت مبل خود می توانید ضمانت نامه کتبی 36 ماه خود را تحویل بگیرید.

فروش اقساطی مبل استیل و کلاسیک

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی مبل استیل و کلاسیک است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی مبل گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.

همچنین پرداخت اقساط می تواند به صورت ماهانه و یا دو ماه یکبار باشد تا شما در پرداخت راحت تر باشید.

گالری مبل سید برای فرهنگیان عزیز نیز خدمات بسیاز ویژه ای در فروش اقساطی ارائه می نماید که شما می توانید با مراجعه به صفحه فروش اقساطی مبل فرهنگیان از شرایط ویژه اقساطی مبل برای فرهنگیان عزیز باخبر گردید.

همچنین بازنشستگان عزیز هم که قصد خرید مبلمان و یا تهیه جهیزیه برای فرزندان خود دارند می توانند از خدمات ویژه گالری مبل سید برای بازنشستگان بهره مند شوند برای آشنایی بیشتر با خدمات مبل سید برای بازنشستگان می توانید صفحه ویژه ی فروش اقساطی مبل بازنشستگان را مطالعه نمائید تا بهتر با این خدمات آشنا بشوید.

سوالات متداول

چرا قیمت بقیه گالری ها و فروشگاه ها به نسبت گالری مبل سید بیشتر است؟

گالری مبل سید یک تولیدکننده بزرگ مبلمان در ایران است، همچنین خرید از این گالری در واقع یعنی خرید بی واسطه از تولیدی

چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن مبل استیل و کلاسیک مطمئن شویم؟

تمام محصولات گالری مبل سید باکیفیت هستند همچنین شما می توانید هنگام تحویل، ضمانت نامه کتبی مبل کلاسیک خود را دریافت نمائید.

امکان خرید حضوری مبل کلاسیک و استیل نیز وجود دارد؟

بله، شما کافی است به گالری مبل سید واقع در شهر کاشان مراجعه نمائید و مبل خود را به صورت خریداری کنید.

امکان انتخاب پارچه از انواع و رنگ های مختلف وجود دارد؟

بله، رنگ پارچه به انتخاب مشتری بوده و به صورت حضوری یا اینترنتی از روی پالت رنگ امکان انتخاب وجود دارد.

فروش اقساطی چگونه است؟

بدون پیش پرداخت، بدون سود و کامزد و بدون ضامن است

تحویل چک و تسویه در خرید اینترنتی چگونه است؟

بعد از تحویل مبل درب منزل، چک هارو تحویل راننده می دید.