سرویس خواب

انواع سرویس خواب

سرویس خواب یکی از مهم ترین وسایل در منزل محسوب می شود زیرا هر فرد به طور متوسط روزانه یک سوم از عمر خود را بر روی آن می گذارنند همچنین سرویس خواب ها باید به گونه ای طراحی شده باشند که علاوه بر ایجاد راحتی و آسایش برای افراد، کمترین آلودگی صوتی را ایجاد کند تا باعث یک خواب راحتتر بشود. در کنار این موارد نباید از زیبایی های این محصول غافل شد؛ سرویس خواب زیبا بسیار در روحیه ی افراد تاثیر گذار است. از مهم ترین سرویس های خواب می توان به سرویس خواب اطلس، سرویس خواب ارغوان و … اشاره نمود شما در ادامه می توانید تمام سرویس های خواب تولیدی گالری مبل سید کاشان را مشاهده نمائید. در ادامه شما با توجه به سلیقه ی خود می توانید از انواع مختلف مبلمان تولید گالری مبلمان سید کاشان را مشاهده و در صورت علاقمندی از شرایط فروش اقساطی مبلمان و سرویس خواب گالری بهره مند گردید.

راهنمای خرید بهترین سرویس خواب

سرویس خواب یکی از مهم ترین وسایل منزل در صنعت مبلمان محسوب می شود، زیرا ضامن یک استراحت و خواب خوب است علاوه بر این مورد اقلام همراه هر سرویس خواب نظیر میز آرایش، کشو های پاتختی باعث می شود که اتاق خواب افراد نظم و زیبایی بیشتری در بربگیرد. علاقه زیاد افراد به تهیه ی سرویس خواب باعث شده است بسیاری از افراد سودجو سعی کنند با تولید محصولات بی کیفیت به درآمد های بسیاری برسند، به همین خاطر باید در هنگام خرید سرویس خواب دقت نمود. یکی از مواردی که در هنگام خرید سرویس خواب باید دقت نمود، متریال آن است.

متریال به معنی مصالح و هر آن چیزی که برای تولید یک وسیله به کار می رود؛ متریال در مبلمان در اصطلاح به تمام وسایل سازنده مبلمان گفته می شود. متریال در سرویس های خواب اصطلاحا به چوب های اسکلت و نوع اتصالات گفته می شود.

متریال های معروف در تولید سرویس های خواب معمولا از جنس چوب MDF و چوب های راش و روس است. چوب های راش و روس معمولا برای تولید سرویس خواب های سلطنتی و کلاسیک استفاده می شود در مقابل سرویس های خواب های مدرن معمولا از جنس چوب MDF است. این چوب ها جزو بهترین موارد در تولید سرویس های خواب محسوب می شود.

مراحل تولید سرویس خواب

اولین گام در هنگام ساخت سرویس خواب، ساخت اسکلت آن است. اسکلت سرویس خواب شامل ساخت و تولید خود تخت خواب و اقلام همراه آن نیز به شمار می رود. تولید سرویس خواب در به صورت همزمان صورت می گیرد. تولید سرویس خواب شامل موارد نجاری، برش و منبت کاری، رنگکاری، اتصالات و کنترل کیفیت را شامل می شود.

مرحله ی اول در تولید سرویس خواب نجاری است. نجاری سرویس خواب در واقع شامل ایجاد طرح و اندازه گیری های لازم است. در نجاری ما اندازه های لازم جهت تولید یک سرویس خواب را اندازه گرفته و نقشه ی کلی از تولید را بر روی چوب اسکلت پیاده سازی می شود و پس از این مرحله وارد مرحله ی بعدی یعنی برش کاری و منبت کاری می شویم.

در مرحله ی برش کاری و منبت کاری ما قطعات سرویس خواب را در ابعاد مشخص شده برش کاری می کنیم و مواردی که نیازمند منبت کاری است را به دست نجاران زبده می دهیم تا با منبت کاری علاوه بر ایجاد جلوه ی زیبا برای سرویس خواب و همچنین سرویس خواب تولیدی از کیفیت بالاتری برخورد بشود. منبت کاری باعث می شود چوب هایی که برای تولید سرویس خواب به کار می رود از جنس چوب های ضخیم و محکم باشد که لازمه ی آن دوام و استحکام بالای سرویس خواب را می طلبد. مرحله ی بعد از این منبت کاری، رنگکاری است؛ در این مرحله سرویس خواب عایق کاری در برابر رطوبت می شود و سپس سرویس خواب رنگ مد نظر خود را می گیرد.

مرحله ی آخر در تولید سرویس خواب مرحله ی اتصالات و کنترل کیفیت است. در این مرحله ما پس اتصالات قطعات سرویس خواب به یک دیگر آن را از لحاظ استحکام و عدم ایجاد آلودگی صوتی بررسی می کنیم.

خرید بی واسطه سرویس خواب از تولیدی

سرویس خواب به نسبت مبلمان دارای قیمت های نسبتا پائین تری است همچنین  فروش و علاقه ی افراد برای خرید آن بسیار بالا می باشد از این رو شیادان زیادی با تولید این مبل سعی دارند با فروش سرویس خواب بی کیفیت به درآمد های بالا برسند به همین خاطر بهتر است آن را از تولیدی تهیه نمائید. مبل سید تنها یک گالری مبلمان و سرویس خواب نیست بلکه در واقع یک تولیدکننده بزرگ مبلمان و سرویس خواب در ایران است. شما با خرید بی واسطه‌ی سرویس خواب و تخت خواب های تک نفره در واقع علاوه بر این که می توانید از قیمت بسیار پائین تر استفاده کنید و از تولیدی خریداری کنید، همچنین شما از بابت متریال به کار گرفته شده در آن نیز خاطرتان جمع باشد و مطمئن باشید سرویس خوابی که خریداری کرده اید از متریال بسیار عالی در ساختش استفاده شده است. یکی از مهم ترین این ویژگی ها در گالری مبل سید کاشان این است که شما از سراسر ایران به راحتی می توانید سرویس خواب یا تخت خواب مد نظر خود را سفارش دهید و پس از خرید از ضمانت نامه 36 ماه ما بهره مند شوید.

حراج سرویس خواب

یکی از مهم ترین ویژگی های گالری مبل سید کاشان، حراج های فوق العاده ی آن است. گالری مبل سید به خاطر حجم تولیدات بالای سرویس خواب ها و تخت خواب های تک نفره همواره در برابر افزایش قیمت ها منعطف بوده است و از افزایش قیمت های ناگهانی جلوگیری می کنند.

همچنین این گالری در ایام مختلف حراج های بسیار فوق العاده ای برای تمام ساکنان ایران در نظر می گیرد. در این حراج های فوق العاده سرویس خواب که توسط مبل سید انجام می شود علاوه بر کاهش قیمت شما این امکان را خواهید داشت که در اقساط نسبتا بلندتر مبالغ خرید خود را بپردازید.

خرید سرویس خواب ارزان قیمت

همان طور که گفتیم تولیدات گالری مبل سید کاشان بسیار بالا می باشد و این عامل سبب شده است افزایش ناگهانی قیمت متریال بر روی مبل های این گالری چندان تاثیر پذیر نیست. همچنین در به خاطر تولیدی بودن مبل سید شما می توانید منتظر حراج های سروبس خواب نباشید و هر زمانی که اراده کنید سرویس خواب و تخت خواب مد نظر خود را به ارزان ترین قیمت نسبت به سایر گالری ها خریداری کنید.

خرید آنلاین و حضوری سرویس خواب

یکی از ویژگی های گالری مبل سید این است که شما از سراسر ایران می توانید به راحتی از امکانات گالری استفاده کنید. شما می توانید سرویس خواب و تخت خواب تک نفره ی مد نظر خود را به دو صورت حضوری و حتی آنلاین سفارش دهید و آن را در به منزل خود تحویل بگیرید.

همچنین شما در هنگام دریافت سرویس خواب خود می توانید ضمانت نامه کتبی 36 ماه خود را تحویل بگیرید.

فروش اقساطی سرویس خواب

مهم ترین ویژگی مبل سید کاشان امکان خرید اقساطی سرویس خواب است. شما در طرح فروش اقساطی گالری مبل سید علاوه بر استفاده از امکانات نام برده شده می توانید مبلغ مد نظر خود را بدون هیچ سود و کارمزدی پرداخت کنید. در طرح فروش اقساطی شما علاوه بر این که برای استفاده از این شرایط نیازمند ضامن نیستید.

در طرح خرید قسطی مبل و سرویس خواب گالری مبل سید شما کافی است مبل خود را پسندیده و هزینه ی آن را بدون پیش پرداخت پرداخت کنید. طول مدت اقساط بسته به خرید شما است و شما می توانید در اقساط 12 الی 20 ماه تمام مبلغ را بپردازید و مبل را درب منزل در هر جای از کشور پنهاور عزیزمان تحویل بگیرید.

همچنین پرداخت اقساط می تواند به صورت ماهانه و یا دو ماه یکبار باشد تا شما در پرداخت راحت تر باشید.

گالری مبل سید برای فرهنگیان عزیز نیز خدمات بسیاز ویژه ای در فروش اقساطی ارائه می نماید که شما می توانید با مراجعه به صفحه فروش اقساطی مبل فرهنگیان از شرایط ویژه اقساطی مبل و سرویس خواب برای فرهنگیان عزیز باخبر گردید.

همچنین بازنشستگان عزیز هم که قصد خرید مبلمان و یا تهیه جهیزیه برای فرزندان خود دارند می توانند از خدمات ویژه گالری مبل سید برای بازنشستگان بهره مند شوند برای آشنایی بیشتر با خدمات مبل سید برای بازنشستگان می توانید صفحه ویژه ی فروش اقساطی مبل بازنشستگان را مطالعه نمائید تا بهتر با این خدمات آشنا بشوید.

سوالات متداول

چرا قیمت بقیه گالری ها و فروشگاه ها به نسبت گالری مبل سید بیشتر است؟

گالری مبل سید یک تولیدکننده بزرگ مبلمان در ایران است، همچنین خرید از این گالری در واقع یعنی خرید بی واسطه از تولیدی

چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن سرویس خواب مطمئن شویم؟

تمام محصولات گالری مبل سید باکیفیت هستند همچنین شما می توانید هنگام تحویل، ضمانت نامه کتبی سرویس خواب خود را دریافت نمائید.

امکان خرید حضوری سرویس خواب نیز وجود دارد؟

بله، شما کافی است به گالری مبل سید واقع در شهر کاشان مراجعه نمائید و سرویس خواب خود را به صورت خریداری کنید.

فروش اقساطی چگونه است؟

بدون پیش پرداخت، بدون سود و کامزد و بدون ضامن است

تحویل چک و تسویه در خرید اینترنتی چگونه است؟

بعد از تحویل مبل درب منزل، چک هارو تحویل راننده می دید.